WinX DVD Ripper Platinum za darmo licencja z kluczem

Dodane przez kair4 - pt., 04/03/2015 - 09:40

Konwerter wideo WinX DVD Ripper Platinum dostępny w darmowej promocji z legalnym numerem seryjnym. Program służy do konwertowania filmów wideo z nośników DVD do różnych formatów. Za pośrednictwem aplikacji możemy również przekonwertować wcześniej utworzone z płyty DVD obrazy ISO.

Zgrywanie jest niesamowicie proste, wystarczy w programie wskazać obraz ISO lub krążek DVD w stacji dysków i pozostanie nam tylko wybrać kodek w jakim ma być zapisany film. Oprogramowanie kopiuje zaszyfrowane płyty DVD i zapisuje do najbardziej popularnych formatów takich jak: AVI, MP4, MPEG, WMV, FLC oraz 3GP.

WinX DVD Ripper Platinum promocja

Narzędzie jest wyposażone w najnowszą technologie pozwalające na obsługę urządzeń z wielordzeniowymi procesorami do 8 rdzeni oraz tryb Hyper-Threading. Obsługuje urządzenia takie jak: Galaxy Tab, iPhone, iPad, iPod, Apple TV i HTC.

Pełna wersja WinX DVD Ripper Platinum kosztuje w granicach 39 USD, ale można skorzystać z darmowej oferty promocyjnej, która ma ograniczenie czasowe.  Należy pobrać program i po zainstalowaniu wpisać klucz licencji z numerem seryjnym produktu.

Program posiada polską wersję językową i działa z systemami Windows: XP, 7, 8, 8,1, 10.

Pobierz program: http://www.winxdvd.com/download/winx-dvd-ripper-pt.exe

Publiczny klucz z numerem seryjnym: AA-VPELEOJV-SSZFLL

Comments

program ok, od dawna używam i jestem z niego bardzo zadowolony, promocja działa polecam ziomeczki xd

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish