Sp

Promocyjne materiały reklamowe, okazje i tematyczne artykuły i publikacje gościnne.

Popularne błędy w relacjach z klientami

Dodane przez kair4 - czw., 12/20/2018 - 21:10

Sprzedaż produktu lub usługi w większości branż to zaledwie początek procesu budującego sukces przedsiębiorstwa. Zadowolony klient to skarb, ponieważ w 73 % przypadków poleci firmę znajomym, a w niemal połowie przypadków skorzysta z innych produktów lub usług przedsiębiorstwa. O zadowoleniu decyduje natomiast budowanie relacji z klientami. Jakie błędy w tej kwestii są często popełniane przez przedsiębiorstwa?

Bądź w zasięgu gdziekolwiek jesteś

Dodane przez kair4 - pon., 11/12/2018 - 12:06

Polacy coraz chętniej i częściej podróżują. Wiele osób na stałe wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych, inni przeprowadzają się czasowo lub na stałe całymi rodzinami. Poza tym kusi wakacyjna praca, wymiany studenckie czy też po prostu zwiedzanie. Jednym z częściej wybieranych kierunków jest Wielka Brytania. To kraj, w którym można zrealizować swoje plany, a możliwości edukacyjne czy zawodowe są nieograniczone.

Kamera GoPro Hero 7 – co musisz wiedzieć o nowym produkcie

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 20:52

Kamery GoPro szturmem zajęły rynek kamerek sportowych i niezmiennie pozostają liderem w tej kategorii. Wydawać się może, że ogromna ilość tańszych zamienników z Chin stanowił dla marki zagrożenie. Jednak model Hero7 GoPro pokazał, że jeśli chodzi o jakość to są niepokonani.

Kamerka sportowa o doskonałych parametrach nagrywania, kompatybilna z wieloma akcesoriami, które nie są dostępne dla tańszych zamienników - zdobyła nowe rzesze fanów. A sama marka, utrzymując poziom jest najczęściej polecanym producentem tego rodzaju sprzętu.

Wygraj kartę podarunkową na zakupy w Biedronce o wartości 1000 zł

Dodane przez kair4 - śr., 10/24/2018 - 20:08

Jest to specjalny program promujący jedną z największych i najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce, w którym można wygrać kartę podarunkową na zakupy o wartości 1000 zł. Żeby wziąć udział w konkursie, należy na stronie oferty wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, podając kontakt skrzynki e-mail i potwierdzić adres.

Samsung Q8D – telewizor, w którym zobaczysz więcej

Dodane przez kair4 - pt., 08/31/2018 - 06:51

Rodzina telewizorów QLED od koreańskiego giganta technologicznego stale się powiększa. Kiedy wydaje się, że niemożliwym jest uzyskanie jeszcze wyższej jakości obrazu, Samsung udowadnia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Smart TV 4K – poznaj linię QLED od Samsunga

Profesjonalnie zmontowane filmy

Dodane przez kair4 - czw., 08/16/2018 - 00:21

Profesjonalne nagrywanie, a następnie montowanie filmów to obecnie dość często poszukiwane usługi. Czasem za pomocą obrazu i dźwięku można przekazać znacznie więcej. Wykonać dla siebie i rodziny wartościową pamiątkę na całe życie, albo też stworzyć nagranie prezentujące miejsce, produkt, usługę. Z jednej strony montaż filmów dedykowany jest osobom prywatnym, dla których takie filmy są pamiątką z ważnych wydarzeń i ceremonii.

Telefony z linii Samsung Galaxy 2018

Dodane przez kair4 - pt., 08/10/2018 - 06:58

Nie jest tajemnicą, że firma Samsung radzi sobie dobrze na rynku artykułów elektronicznych już od kilku lat. W ich ofercie możemy znaleźć zarówno sprzęt RTV, nowocześnie wyposażone przedmioty do kuchni czy sprzęt chemiczny i samochodowy, czyli krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego. Tymczasem prześledźmy, jakie telefony przygotowali dla nas producenci firmy Samsung na 2018 r.

Telefon muzyczny, czyli jaki?

Dodane przez kair4 - wt., 07/31/2018 - 00:00

Telefony najnowszej generacji oferują wiele fantastycznych funkcji. Jedną z nich jest doskonała jakość dźwięku, dzięki której posiadacz telefonu nie potrzebuje już dodatkowego źródła muzyki. To prawdziwa gratka dla osób, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez ulubionej playlisty, a także dla tych, którzy potrafią docenić najlepszą jakość dźwięku.

Ważne chwile zawsze w twoim telefonie

Dodane przez kair4 - czw., 07/26/2018 - 00:31

Aparat jest już we właściwie każdej komórce, to m.in. on czyni ze smartfonów urządzenia wielozadaniowe i wielofunkcyjne. Nowoczesny obiektyw pozwala na zapis zdjęć i filmów, co otwiera przed użytkownikami możliwość kolekcjonowania wspomnień w trwałym i jakościowym formacie cyfrowym.

Wspomnienia w twoim telefonie.