Internetowa telewizja adidas.TV dla miłośników sportu

Dodane przez kair4 - pt., 04/10/2009 - 03:18
telewizja adidas

Firma Adidas otworzyła na swojej stronie internetowej telewizję adidas.TV, która umożliwia przeglądanie i dołączanie filmów ze strony do wybranego portalu społecznościowego czy ulubionego bloga. Jest to serwis przeznaczony do prezentacji filmów przygotowanych przez firmę. Platforma zawiera różne kanały tematyczne związane z poszczególnymi dyscyplinami sportowymi. Dostępne w telewizji internetowej materiały przedstawiają m.in. znanych sportowców takich jak: David Beckham, Kevin Garnett, Dwight Howard, Chauncy Billups i Katy Perry.

TV tworzy 75 tytułów, wśród których znaleźć można kolekcję ciekawych materiałów. Tworzą ją wywiady ze sportowcami związanymi z marką, ujęcia z imprez, telewizyjne kampanie promocyjno-reklamowe Adidasa. Dzięki aplikacji My TV, każda osoba korzystająca z platformy telewizyjnej może w dowolny sposób dostosowywać program do własnych potrzeb. Użytkownik może oglądać, przeszukiwać i eksportować preferowane fragmenty na ulubione portale (np. Facebook i MySpace), czy prywatne blogi.

My TV daje też ciągły dostęp do nowości zamieszczanych w serwisie. Kanał zapoznaje też użytkowników z ofertą i specyfiką produktów swojej marki. Do każdego stroju, o którym mowa w materiale filmowym, dodawany jest opis rzeczy i lokalizacja sklepu, gdzie można ją nabyć. Oferta programowa w niedługim czasie zostanie rozszerzona do kilkuset pozycji.

kategoria
Polish