Ashampoo Media Player nigdy nie odniósł wielkiego sukcesu

Dodane przez kair4 - pon., 04/27/2009 - 01:44
Ashampoo Media Player

Program Media Player tworzony przez znaną firmę Ashampoo to odtwarzacz z całkiem fajnym wyglądem, który nigdy nie uzyskał w oczach użytkowników większej aprobaty. Chociaż player został zaprojektowany całkiem dobrze i pomysłowo, oferując za razem sporo ciekawych funkcji, to jednak większość osób wybierała konkurencyjne oprogramowanie. Użytkowników też nie skusił minimalistyczny wygląd skórek, niezła funkcjonalność z obsługą plików multimedialnych i wiele innych udogodnień. Lata mijały i tak produkt powoli popadał w niełaskę i zapomnienie. Trochę szkoda,ale cóż takie są prawa rynku.

Najciekawsze funkcje Ashampoo Media Player

Obsługuje większość formatów audio, video i graficznych. Ponadto wspiera takie formaty jak: MP1, MP2, MP3, Unreal Engine audio files2, DirectShow, MCI, MOD, WAV, AVI, Ogg Vorbis audio files2. Potrafi tworzyć dynamiczne listy odtwarzania z możliwością, kopiowania, konwertowania i wypalania utworów na nośnikach CD czy DVD. Odtwarza podcasty i strumienie radiowe, ma wbudowane szereg pluginów i funkcji korekcji dźwięków. Jednym słowem to multimedialny odtwarzacz o sporych możliwościach, który obsługuje większość popularnych formatów audio oraz wideo. W zasadzie jest to starsza oraz mocno okrojona wersja najnowszego flagowego projektu tej firmy - Shampoo Music Studio.

Darmowa wersję Ashampoo Media Player można było pobrać z oficjalnej strony, ale od jakiegoś czasu, pliki instalacyjne można znaleźć tylko na dobrych serwisach.

Systemy: Windows XP, Vista, 7, 8, Server 2003, Server 2008, 98, Me,Windows 2000

Licencja Freeware

Pobierz najnowszą wersję programu Ashampoo Media Player https://www.ashampoo.com/en/usd/pre/77/Ashampoo-Media-Player-V2-03-now-released-The-Media-Player-of-the-Future lub wybierz alternatywny serwis https://www.download.net.pl/v/17/

kategoria
Polish