Avira Antivirus Pro darmowy klucz w promocji

Avira Antivirus Pro

Darmowa promocja programu antywirusowego Avira Antivirus Pro. Klucz z licencją aktywacji można otrzymać na stronie promotora, gdzie należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Warto skorzystać z okazji i całkowicie za darmo wypróbować niezły płatny antywirus. Avira powszechnie nazywany przez użytkowników czerwoną parasolką, jest ceniony ponieważ sprawdza się jako skuteczny i solidny program antywirusowy chroniący komputer przed zagrożeniami. Parasolka w wersji Pro zajmuje na stronach av-comparatives.org i av-test.org całkiem przyzwoite miejsce w testach wykrywalności.

 

Posiada funkcje wykrywania i usuwania wirusów, skaner poczty elektronicznej, wykrywa zagrożenia i szkodliwe linki w wiadomościach e-mail. Wykorzystuje metody analizy heurystycznej, które pozwalają wykrycie nowych nieznanych szkodników. Program jest bardzo lekki dla systemu i charakteryzuje się wysoką skutecznością ochrony nie zakłócając pracy na komputerze.

 

Avira Antivirus Pro doskonale zabezpiecza urządzenia przed zewnętrznymi zagrożeniami czy zainfekowanymi stronami www. Oprogramowanie chroni przed włamaniami, przejęciem kontroli nad komputerem, Phishingiem, próbami wyłudzeń danych osobowych jak również zabezpiecza przed przejęciem konta bankowego.

 

Kluczowe funkcje ochrony

 

  • Moduł blokady fałszywych stron www, uniemożliwia przejęcia danych osobowych i chroni przed próbami wyłudzeń dostępu do konta bankowego

 

  • Anti-Phishing - blokuje próby włamań cyberprzestępcy i pozwala bezpiecznie korzystać z operacji finansowych.

 

  • Anti-Reansoware - usuwa zagrożenia typu ransomware i zero-day, chroni komputer przed próbami wymuszenia opłaty haraczu za odblokowanie blokady dostępu do danych na komputerze.

 

  • Moduł konserwacji i optymalizacji - usuwa niepotrzebne śmieci zalegające w rejestrze, optymalizuje system operacyjny.

 

  • Szybki skaner - skanuje dyski i usuwa wirusy, malware, trojany i wiele innych zagrożeń.

 

  • Rezydentna ochrona - chroni komputer użytkownika w czasie rzeczywistym, w momencie wykrycia niebezpieczeństwa powiadamia o zagrożeniu wyświetlając na ekranie alert.

 

  • Mail Protection - moduł skanuje wiadomości poczty elektronicznej i wykrywa oraz blokuje niebezpieczne linki oraz ukryte w mailu wirusy.

 

  • Aktywna ochrona sieci - monitoruje wszystkie połączenia sieciowe i w razie próby ataku blokuje intruza.

 

Program z licencją otrzymasz na stronie promocji

OS: Windows, Linux, Solaris, UNIX

Comments

Najlepszy antywirus, zawsze używałam wersji darmowej i nigdy nie puścił żadnego wirusa, skusiłam się na Avira Antivirus Pro z tej promocji i muszę powiedzieć że wszystko działa jak należy, program spisuje się rewelacyjnie, szkoda że licencja obejmuje tylko 90 dni :( ale i za to serdecznie dziękuję :))))))) Wszystko pięknie działa polecam.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish