Muziic Player 2.0 – Doskonały odtwarzacz muzyki z serwisu Youtube

Muziic Player jest programem który udostępnia tysiące utworów, bezpośrednio z serwisu Youtube. Korzystanie z odtwarzacza jest banalnie proste, wystarczy wpisać nazwę utworu lub artysty w wyszukiwarce i w okienku wyświetli się cała zawartość.

Odtwarzacz wyszukuje i zwraca najtrafniejsze wyniki z największą na świecie bazą danych plików muzycznych - YouTube.Za pośrednictwem programu możemy oglądać klipy teledysków nie wchodząc na serwis Youtube. To nie wszystkie możliwości tej znakomitej aplikacji. W bardzo szybki sposób możemy również konwertować pliki przy pomocy wbudowanego encodera oraz odsłuchiwać własne zasoby muzyczne z dysku komputera. Program ma wbudowany moduł strumieni stacji radiowych, czat i tworzy własne playlisty z odsłuchiwanych utworów.

Podsumowując sprawność programu można śmiało powiedzieć, że jest doskonałym i bardzo przydatnym narzędziem dla każdego wielbiciela i fana muzyki. Twórcy programu zadbali o każdy szczegół, aby użytkownik był w 100% zadowolony. Muziic Player wykorzystuje wszystkie strumienie z Yt legalnie. Na stronie autora oprogramowania można pobrać gotowe playlisty z utworami.

Program na działa na Windows XP i 7. Do sprawnego działania konieczna jest instalacja Adobe Flash Player 8 lub wyższy.

Użytkownicy systemów Linux i Mac OS X, mogą korzystać z aplikacji online, przez Facebook lub na stronie Muziic.com

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish