12-letnia dziewczynka nagrała na wideo jak gwałci ją ojciec!

Przytomnością umysłu wykazała się 12-letnia dziewczynka z Niemiec, którą gwałcił jej 70-letni ojczym. Spodziewając się jego kolejnej napaści, ukryła w pokoju kamerę wideo i nagrała kolejny gwałt.Zwyrodniały ojczym wielokrotnie gwałcił swoją małą pasierbicę. Pierwszy raz zrobił to, gdy miała zaledwie 8 lat.

 

Zrozpaczona trwającą już tak długo gehenną dziewczynka zastawiła pułapkę na pedofila.Kiedy zboczeniec znów się do niej dobrał, jego zbrodnię zarejestrowała kamera. Dziewczynka oddała potem film swojej wychowawczyni w szkole, a pedagog zaalarmowała policję.

W Kolonii trwa obecnie proces zwyrodnialca. – To ona mnie uwiodła – twierdzi ten barbarzyńca. Jego słowom kłam zadają jednak obrazy zarejestrowane podczas gwałtu. – Widać wyraźnie kto tu jest ofiarą, a kto napastnikiem – powiedział sędzia. Dziewczynka musiała w sądzie jeszcze raz przeżyć swój koszmar. Przez kilka godzin składała zeznania. Kurczowo trzymała przy tym swojego misia. Nie mogła liczyć na wsparcie matki. Ta – jak się okazuje niegodziwa kobieta – uciekła za granicę, gdy policja aresztowała jej męża. Dziewczynka mieszka obecnie w domu opieki. Wyrok na jej gwałciciela zapadnie w następnym tygodniu.

Dodaj komentarz