Kabaret Limo szydził z tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego

Publiczność Rybnickiej Jesieni Kabaretowej wcale nie śmiała się w głos. Jaki kabaret postanowił zażartować z tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

Jak donosi serwis Politykier.pl dowcip wymyślił i zaprezentował  podczas  Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Kabaret Limo. Akcja skeczu miała się rozgrywać w krypcie wawelskiej. Kiedy wkroczył do niej tragicznie zmarły prezydent Lech Kaczyński i postanowił się przywitać, usłyszał wulgarne słowa od Józefa Piłsudskiego.

„Cześć chłopaki jestem tutaj nowy” – miał powiedzieć Lech Kaczyński. „Weź spier***” – odpowiedział marszałek. Wszystkiemu przyglądał się Adam Mickiewicz.

Część widowni poczuła się zniesmaczona. A na kabaret Limo posypały się gromy. Z katastrofy żartowali już inni komicy. Kabaret Młodszych Panów oberwał za skecz o rządowym samolocie , który powstał jeszcze przed tragedią w Smoleńsku.

Za piosenkę „(..) zmarli na Wawelu, po trupach do celu..” ostro skrytykowani też zostali dziennikarze Eski Rock, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki.

POLITYKIER.PL

Dodaj komentarz