iPlus CDMA szybki mobilny Internet w całej Polsce

Dodane przez kair4 - pon., 03/28/2011 - 18:38
iPlus CDMA internet

Nowa usługa iPlus CDMA zapewni dostęp do mobilnego Internetu wszystkim tym co mają kłopot z instalacją tradycyjnego kablowego łącza, lub wcale takiej możliwości nie mają. Na dzień dzisiejszy Internet Mobilny iPlus CDMA, obejmuje swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni.

Co ważne nie są to tereny najbardziej zurbanizowane. iPlus CDMA oferuje prędkość transferu do 3,1 Mb/s (pobieranie) i 1,8 Mb/s (wysyłanie). Ceny usługi różnią się jedynie limitami transferu. Abonament za 50 zł to 3 GB limitu, 70 zł to limit 8 GB, a 110 zł to ograniczenie pobranych danych do 20 GB.

Przez pierwszy rok, w nocy można będzie pobierać bez limitu (od 24.00 do 9.00). Obecni klienci sieci Plus ponadto otrzymają 2 abonamenty gratis oraz nieco zwiększone limity transferu (odpowiednio: 4, 9, 25 GB).

Ponadto do wyboru będą modemy USB za 1 lub 99 zł brutto (zależnie od abonamentu) oraz router z punktem dostępowym w cenie 1 lub 149 zł (zależnie od abonamentu). W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji naszego kraju.

Z szybkiego mobilnego dostępu do internetu w sieci Plus z prędkością do 7,2 Mb/s mogą korzystać mieszkańcy ponad 2000 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% populacji.

Dzięki wdrożonej w grudniu 2009 technologii HSPA+ w standardzie do 21 Mb/s, w iPlusie można osiągać znacznie większe prędkości transmisji danych.

HSPA+ dostępna jest już w 140 miastach, między innymi:

Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Czeladź, Drawsko Pomorskie, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Grudziądz, Jelcz-Laskowice, Kamień Pomorski, Katowice, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Kwidzyn, Legionowo, Lębork, Lublin, Łódź, Nowe, Olsztyn, Poznań, Reda, Rumia, Siemianowice Śląskie, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stargard Szczeciński, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Tychy, Warszawa, Władysławowo, Wołomin, Wrocław, Zabrze.

Zasięg będzie dynamicznie rozwijany.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish