Magia Kahunów – czary, magia i wiedza tajemna (audycja)

Magia, czary i wiedza tajemna była i jest powszechnie stosowana we wszystkich kulturach świata. Afrykańscy szamani podczas transu potrafią przewidzieć przyszłość, rzucać urok, uśmiercać czy uzdrawiać z ciężkich chorób.

Mistrzami magii byli polinezyjscy Kahunowie, potrafili chodzić po rozżarzonej gorącej lawie wulkanicznej, wskrzeszali umarłych, przewidywali kataklizmy oraz leczyli ludzi. Magiczne praktyki Kahunów (Huna) z powodzeniem służą we współczesnym świecie. Pomagają uzdrawiać i osiągać sukcesy w życiu zawodowym.

Magia Kahunow i czary

Magiczne praktyki szamanów z wysp Hawajskich należą do najbardziej skutecznych ze wszystkich znanych wiedz tajemnych. Inną równie znaną kulturą społeczną, która od wieków praktykuje magię są tybetańscy mnisi. Mnisi z Tybetu grają tajemniczą muzykę w której używają specyficznych instrumentów wykonanych z ludzkich kości. Muzykę wykorzystali do obrony przed atakującymi ich wojskami chińskimi w 1956 r.

Według świadków z tego zajścia, dźwięki wydobywające się z instrumentów zabijały żołnierzy i były tak przenikliwe, że nie oszczędzały nawet ukrytych żołnierzy pod grubymi pancerzami czołgów.

Najbardziej znanym i charakterystycznym dźwiękiem z muzyki tybetańskich mnichów, jest wpleciona w śpiew krótka fraza „OM”. Według wierzeń, z dźwięku „OM” powstał świat i uważany jest za Boską wibrację przenikającą cały wszechświat.

To dźwięk kosmicznej pełni i harmonii, subtelny jak szmer atomów i potężny jak huk oceanu. To mistyczna wibracja, w której zawiera się cały Boski potencjał tworzenia, podtrzymywania oraz niszczenia.

Posłuchacie ciekawych audycji o magii, wiedzy tajemnej Kahunów i praktykach voodoo. Skopiuj link i wklej w przeglądarkę.

Audycja o magii i czarach 1

Skopiuj link i wklej w pasek przeglądarki: http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//Magia_Kahunów1.mp3

Audycja o wiedzy tajemnej 2

Skopiuj link i wklej w pasek przeglądarki: http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//Magia_Kahunów2.mp3

Audycja o szamanach i wiedzy tajemnej 3

Skopiuj link i wklej w pasek przeglądarki: http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//Magia_Kahunów3.mp3

Dodaj komentarz