Pobierz najnowsze wydanie Firefox dla Android

Dodane przez kair4 - śr., 03/30/2011 - 12:25
Mobilny Firefox Android

Firefox dla telefonów komórkowych z systemem Android, oparty jest o tą samą platformę technologiczną jaką instalujemy w komputerach. Program umożliwia wygodne przeglądanie stron WWW w kartach, posiada obsługę zakładek i historii przeglądanych stron. Automatycznie instaluje rozszerzenia o dodatkowe pluginy oraz ma wbudowaną  synchronizację danych za pomocą Firefox Sync.

Twórcy mobilnej przeglądarki Firefox 4 twierdzą że ich aplikacja jest trzy razy wydajniejsza i szybsza od domyślnie instalowanej w systemie Android. Ponadto program jest zgodny z najnowszymi standardami i bez problemu obsługuje strony korzystające z tagów HTML5.

Mobilny Firefox dysponuje także szeregiem przydatnych funkcji. Potrafi między innymi zapisać oglądaną właśnie stronę internetową do pliku PDF, by można było do niej wrócić w trybie offline. Ponadto przeglądarka umożliwia dzielenie się ciekawymi treściami z przyjaciółmi za pośrednictwem Facebooka, Twittera i innych platform komunikacyjnych.

Udostępniona właśnie wersja finalna zawiera szereg poprawek względem poprzednich kompilacji. Programistom udało się zmniejszyć zużycie pamięci i skrócić czas uruchamiania się aplikacji. Ponadto zwiększono wydajność przeglądarki i wprowadzono niewielkie zmiany w interfejsie użytkownika. Mobilny Firefox 4 może być zainstalowany na urządzeniach z systemem Android 2.0 lub nowszym oraz na telefonie Nokia N900.

OS: Urządzenia przenośne oparte o Android system.

Pobierz: Firefox dla systemu Android

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish