FBI ujawnia sensacyjne dowody – Adolf Hitler przeżył wojnę

Amerykańskie Federalne Biuro (FBI) opublikowało na swoich stronach sensacyjną wiadomość o rzekomej ucieczce Adolfa Hitlera do Ameryki Łacińskiej. Według udostępnionych ponad 200 stron akt wynika, że Adolf Hitler jednak przeżył II wojnę światową. Z odtajnionych dokumentów możemy dowiedzieć się, że dyktator nie został spalony tylko uciekł z kraju, na pokładzie łodzi podwodnej. Podobno wraz z nim czmychnęła też pięćdziesięcio osobowa grupa jego bliskich współpracowników.

Adolf Hitler po wojnieDo ucieczki zbrodniarza miało dojść ok. dwa tygodnie po zajęciu Berlina przez Armię Czerwoną. Hitler miał przebyć długą podróż morską, specjalnie przygotowaną łodzią podwodną. Na ląd miał zejść w Argentynie, gdzie się osiedlił i pracował jako rolnik na farmie u podnóża Andów. Żeby nie zostać rozpoznanym zgolił swój charakterystyczny wąsik oraz zapuścił brodę. Według dokumentów FBI, Adolf Hitler był bardzo schorowanym człowiekiem, cierpiał na astmę i miał dokuczliwe wrzody żołądka, ponoć umarł nie na skutek chorób tylko śmiercią naturalną.

O całkowicie innym losie niemieckiego przywódcy, dowiadujemy się z kronik Armii Czerwonej, która jako pierwsza odnalazła szczątki Führera i Ewy Braun. Z relacji wojskowych i późniejszych badań medycznych wynika, że para małżonków jednak popełniła samobójstwo, a swoje zwłoki nakazali spalić. Aktu spalenia ich ciał dokonali żołnierze na dziedzińcu przed słynnym bunkrem.

Adolf Hitler w mundurze

W ostatnich dniach kwietnia 1945 r. wódz III Rzeszy zdawał sobie sprawę, że sytuacja w Berlinie jest krytyczna. Armia Czerwona zdobywała ulicę po ulicy. 30 kwietnia w bunkrze ukrytym ponad 8m pod ogrodem kancelarii Rzeszy, Hitler kończy swój żywot i popełnia samobójstwo. Według przyjętej wersji biegłych wojskowych, przegryzł fiolkę z cyjankiem i jednocześnie strzelił sobie w głowę z pistoletu. Zgodnie z wolą Hitlera, który panicznie bał się żołnierzy radzieckich, wydał ostatni rozkaz, żeby jego ciało oraz ciało Ewy Braun zostało spalone na węgiel. Ostatnią wolę dyktatora wypełnili żołnierze z ochrony bunkra. Wrzucili oboje małżonków do wykopanego wcześniej dołu, oblali benzyną i wykonali ostatni rozkaz swojego Führera.

Spalone szczątki Adolfa Hitlera w drewnianej skrzyni

Ciała Adolfa i Ewy wrzucono do wcześniej wykopanego dołu, oblano je paliwem po czym podpalono. To co odkryła Armia Radziecka, było nie do opisania. Wojskowi znaleźli mocno zwęglone ciała, których nie można było zidentyfikować. Krążyła też plotka, że to nie były ciała pary III Rzeszy, tylko ich dublerów. Ówczesna medycyna sądowa nie była tak zaawansowana jak w dzisiejszych czasach. Gdy ciało ludzkie nie nadawało się do identyfikacji, to ostatnią nadzieją na poznanie tożsamości zmarłego była dentystyczna analiza uzębienia. Takiej metody właśnie użyli Rosjanie. Znaleźli akta medyczne Hitlera i porównali je z uzębieniem pogorzelca. Okazało się że szczęka i osadzone w niej zęby na pewno należą do Adolfa Hitlera, więc ogłoszono światu sensacyjną wiadomość, że zidentyfikowano zwęglone ciało niemieckiego kanclerza i jego żony.

źródło: vault.fbi.gov

 

22 Comments:

 1. Seba Trzebinia

  Hitler przezyl wojne bo kazdy kto ma miliony ton złota może sobie napisać własną historie uciekł miedzy innymi z Bormanem Hanke Dirleangerem

 2. to była menda niemiecka i wrzód na du..e swojej

 3. Marek Winicjusz

  Czytałem niedawno książkę >Teczki Hitlera<treść jej oparto na relacjach dwóch oficerów SS będących blisko w kręgu Hitlera. W 1945 roku Sowieci aresztowali ich i wywieźli do Moskwy, gdzie poddani zostali drobiazgowemu przesłuchaniu. Na podstawie ich zeznań zredagowano właśnie te Teczki. Było to wszystko z rozkazu Stalina, którego bardzo ciekawiło życie osobiste Hitlera. Opisano tam koniec wodza III Rzeszy w bunkrze Kancelarii Rzeszy. Jednak możliwe jest jednak, że Hitler przeżył. Zapewne ostatnie wystąpienia publiczne zostały zainscenizowane przy użyciu dublerów. Sam Hitler był już głęboko zakamuflowany i prawdopodobnie wyjechał potajemnie do Ameryki Środkowej z myślą o ponownym powrocie do władzy. Jednak splot wydarzeń w Niemczech i Europie pozbawił go i jego popleczników możliwości jakichkolwiek powrotu do władzy.

 4. Wujek Wujek Alfred……………..

 5. to był najmodrzejszy człowiek w historii ludzkości

 6. 20000 mil podmorskiej żeglugi i pewnie kapitanem był Nemo.

 7. Tylko tak głupi naród jak USA mógł wymyśleć taką idiotyczną historię, farmer? a może kowboy i pewnie zmienił imię na Earl. Myślałem że FBI to poważna instytucja a tu taki BULLSHIT.

 8. Co wy Gadacie Hitler na pewno popełnił samobójstwo.
  Był człowiekiem honorowym a poza tym facet który miał u stóp prawie cała europę miał stać się farmerem ?? Jest to śmieszne.
  I jego najbliśsi współpracownicy tez popełnili samobójstwo lub przeżyli wojne w niemczech

 9. według mnie hitler miał w duszy dobro

 10. napewno nie zgina w berlinie zmarl smiercia naturalna

 11. Chyba już wszyscy wielcy tego świata odeszli którzy wiedzieć co się naprawdę stało. Może po 100, 200 latach coś wyjdzie na jaw. Zawsze wątpiłem w wersję podaną w podręcznikach szkolnych. A podanych tutaj rewelacji ani nie przyjmuję za prawdziwe, ani tez całkowicie nie odrzucam.

 12. Oj, pomyslcie troche. Tak „slawny” czlowiek jak Hitler nie moglby sie ukryc predzej czy pozniej ktos by go sprzedal. I do tego mialby uciec z kilkudziesiecioma osobami :D. No, to rzeczywiscie taka ucieczka bylaby niezauwazona. Myslenie nie boli ale niektorym sprawia klopot:P

 13. Hitler nie mógł się zabić, miał zbyt zaawansowany wywiad i fanatycznych zwolenników (i to oni nie dali by mu ryzykować życie pozostając w Berlinie podczas inwazji wojsk). Trzeba też pamiętać, że Hitler mógł wykupić się za dostęp do nowoczesnych technologi, wyniki badań na ludziach itp. itd. Moim zdaniem mogli wywieść do sami amerykanie. Ameryka południowa wcale nie dziwi, gdyż tam osiedliła się jedna z największych działaczek nazistowskich.

 14. zawsze uwazałam ,że Hitler uciekł do Ameryki Płudniowej.On za bardzo kochał swoje życie , aby popełnic samobójstwo. Taka opinia była wygodna dla saojuszników zachodnich.Doskonale wiedzieli ,gdzie się ukrywa. Podobnie jak wiedzieli o jego zbrodniach ludobójcxzych

  • to skoro wiedzieli, dlaczego go nie tropili i nie zabili? Przecież mogli go zlikwidować, a dla dobrej opinii utrzymywać wersję, że popełnił samobójstwo. Jaki sens miałoby pozostawianie go w spokoju?

   • Ponieważ dla nich pracował

    • w jaki sposób mógł pracować dla amerykanów hitler-rolnik mieszkający w andach. co to za bzdury.

    • w jaki sposób mógł dla amerykanów pracować i pomagać w czymkolwiek hitler-rolnik mieszkający w andach. chyba w przesyłaniu wełny lam. co to za bzdury.

     • Kto cipowiedział że ten bękart – Hitler senior nigdy nie uznał go za syna, uczynił to w jego imieniu jego brat – pracował dla amerykanów po wojnie???
      W połowie lat ’30 w szeregach niemieckich socjalistów zaczęły pojawiać się krytyczne głosy wytykające Hitlerowi krytykującemu zachód i jednocześnie przyjmującemu pomoc finansową z USA…w konsekwencji skończyło się „NOCĄ DŁUGICH NOŻY”
      Anglia i Francja też patrzyła przez palce na aneksję Czechosłowacji, i pogrążenie Austrii.
      Gdy Europę ogarnęła wojna dopiero wtedy USA mogły rozwinąć skrzydła po wielkim krachu.

      Zacznij myśleć logicznie…stany nie sponsorowały nazistów po to by zmusić Hitlera do wyjazdu i pracy na roli dla „wuja sama”.

Dodaj komentarz