FBI ujawnia tajne akta z Roswell o katastrofie UFO

Po ponad pięćdziesięciu latach amerykańska służba wywiadowcza FBI zdecydowała odtajnić akta dotyczące katastrofy UFO w Roswell . Tajemniczy incydent wydarzył się na pustyni 2 lipca 1947 r. w stanie Nowy Meksyk ok. 120 km na północny zachód od  słynnego dziś miasta Roswell. Wśród zwolenników teorii życia pozaziemskiego, istnieje przekonanie , że wydarzenie to mogło wpłynąć na całą rasę ludzką.

Wiadomość o rzekomym rozbiciu się pod Roswell niezidentyfikowanego obiektu latającego (UFO) z dziwnie wyglądającymi istotami pozaziemskimi, obiegła i wstrząsnęła całym światem. Katastrofa, która miała miejsce w tamtych czasach pozostaje żywa w mediach po dziś dzień. Incydent stał się jedną z największych zagadek na świecie. Zawiązało się wiele stowarzyszeń próbujących dojść prawdy na własną rękę .

Tragedia spod Roswell, była na początku ogłoszona przez wojsko amerykańskie, lecz później z niewiadomych powodów wszystkiemu zaprzeczano, że coś takiego w ogóle nie miało miejsca. Armia amerykańska zaczęła dementować wszelkie doniesienia oraz relacje naocznych świadków i tym samym pogrzebano na lata całą sprawę. Wszelkie zapiski z tamtych dni,  FBI utajniło i były strzeżone aż do dzisiaj.

Obecnie w Stanach Zjednoczonych, sprawa katastrofy z Roswell, na powrót wraca na pierwsze strony gazet. Amerykańskie służby wywiadu, postanowiły odtajnić wszystkie akta związane z okolicznościami rozbicia się pozaziemskich istot na pustymi. Jeden z ujawnionych dokumentów jest zapiskiem, agenta specjalnego FBI Guya Hottela, prowadzącego dochodzenie w sprawie Roswell. Śledczy z sił powietrznych oznajmił, że w Nowym Meksyku znaleziono trzy tzw. „latające spodki” Opisał je jako okrągłe z wypukłym środkiem, o średnicy mniej więcej 50 stóp (około 15 metrów)

W każdym z nich znajdowały się trzy nadpalone humanoidalne ciała, o wzroście 3 stóp (około 1 metra) ubrane w metaliczne skafandry z wyjątkowo wytrzymałego materiału. Ciała były zabandażowane w podobny sposób w jaki bandażuje się pogromców rekordów prędkości lub pilotów testowych.Według tego samego informatora, katastrofę pojazdów pozaziemskich, mogła spowodować wyjątkowa aktywność radarów w wojskowej bazie w Nowym Meksyku. Taka aktywność fal radiowych, mogła spowodować zakłócenie w urządzeniach nawigacyjnych kontroli lotu na pokładzie spodków , co w rezultacie doprowadziło do rozbicia się UFO.

Zobacz odtajnione akta FBI ws. UFO z Roswell. pilik PDF jęz [EN]

Film to prawie 17 minutowy dokument, przedstawiający sekcję zwłok obcego spod Roswell, która była przeprowadzona przez wojskowych lekarzy . Materiał z rzekomej autopsji, okazał się zwykłym oszustwem , co udowodniono autorowi filmu, choć sam autor zarzekał się ,że jest on prawdziwy. Nie mniej warto go obejrzeć ponieważ jest ciekawie zrobiony.11 Comments:

 1. KRZYSZTOF STASZYNSKI

  ROZPOZNANO STATEK ‚IPLA’ ZIDENTYFIKOWANO 3 OSOBY TOLBARNE 1 TOOROC 2 YKDA 3 ZOORA.

 2. Chyba coś tu nie gra,bo na stronie,do której jest odnośnik jest tylko jeden dokument o Roswell „Roswell UFO Part 1 of 1” i tam nie ma żadnej wzmianki o 3 UFo tylko o dysku zwisającym linką z balonu.Tak więc ten artykuł to zwykłe pomówienia.

  A idiotą pozostaje ten,kto w nim siebie nie widzi…

 3. to wszystko jest bez sensu jesli zobacze kiedys ufo to wtedy wam uwierze..

  • Jezusa nie widziałeś, Boga również. Poza tym, pewnie widziałeś ufo, tylko tego nie wiesz. Czasami gwiazdy lekko się ruszają, nie? To albo satelita, albo… UFO. Tak samo samoloty – czasami są tak daleko, że wyglądają jak kropki. Kto wie, może która ś z tych kropek to UFO? Nie mam sensownego dowodu, ale powiem ci coś – ludzie, którzy twierdzą ”zobaczę to uwierzę” nie mają powodzenia w życiu. Tak więc mówię – Jezusa ani Boga nikt nie widział, z tego co wiem. A jakoś ludzie w nich zawzięcie wierzą.

 4. Ja tam wieze w to myślicie ze jest tyle planet we wszechswiecie a tylko jedna zamieszkała żal mi was

 5. Proszę podać źródło informacji co konkretnie i gdzie zostało ujawnione, bo jakoś to mało wiarygodne !

  • Najważniejsze informacjeKanały RSS
   Tagi: usa, historia16:06, 11.04.2011 /FOX News
   Tajne archiwum FBI otwarte
   NIEZNANE RAPORTY M.IN. O UFO I 11 WRZEŚNIA

   „FBI uruchomiło specjalną stronę o nazwie „The Vault” (pol. skarbiec/krypta), na której udostępnia cześć swoich uprzednio tajnych dokumentów. Pośród skanów 2000 dokumentów są dostępne między innymi takie rarytasy, jak raport agenta FBI na temat legendarnej katastrofy domniemanego UFO w Roswell. Wynika z niego, że wojsko USA rzeczywiście odkryło tam coś, czego nie potrafiło zidentyfikować.
   Szef działu archiwalnego FBI oświadczył przy okazji uruchomienia strony, że jej celem jest „budowanie zaufania publicznego i wiary w działania agencji, poprzez zapewnienie większej przejrzystości. – „Vault” znacząco zwiększa ilość dostępnych dokumentów FBI i ułatwia ich przeszukiwanie – dodał David Hardy.”

  • Przecież źródło do strony FBI jest podane w artykule –> Zobacz odtajnione akta FBI ws. UFO z Roswell. pilik PDF jęz [EN]

  • czytać nie potrafisz, idioto?

  • JEŚLI NIBY TO PRAWDA TO DLACZEGO NIE MÓWILI O TYM W WIADOMOŚCIACH ? ? ?

Dodaj komentarz