Abduction zabawna gra na telefon

Dodane przez kair4 - ndz., 05/01/2011 - 03:37
Abduction gra na telefony z android

Abduction! to darmowa gra, która zyskała ogromną popularność wśród użytkowników telefonów komórkowych. Zabawnie wykonana otoczka graficzna została doceniona przez graczy, co spowodowało dalszy jej dynamiczny rozwój i szybki wysyp kolejnych odsłon.

W grze poruszamy się bojową krową, której zadaniem jest uwolnienie znajomych porwanych przez obcych (UFO). Żeby uwolnić swoich przyjaciół należy dostać się do statku kosmitów oraz ich unicestwić. Po drodze skaczemy po platformach i zbieramy różne fanty, za które otrzymujemy punkty bonusowe. Najlepsze wyniki są umieszczane w ogólnej klasyfikacji rankingowej.

Gra posiada ładną oprawę graficzną i prostą nawigację co sprawia, że gracz doskonale się bawi. Chociaż rozgrywka ma już za sobą najlepsze lata świetności, to w dalszym ciągu śmiało może konkurować z najnowszymi produkcjami jakie można znaleźć w sklepie Google Play.

Rozgrywka Abduction zapewni kawał dobrej zabawy praktycznie każdemu miłośnikowi gier, niezależnie od wieku czy płci.

Obejrzyj trailer z gry Abduction

https://www.youtube.com/watch?v=KNBUUSPqRME

Producent: Psym Mobile
Cena: darmowa i też dostępna jest w wersji płatnej

Pobierz za darmo grę Abduction! na urządzenia mobilne z systemem Android https://play.google.com/store/apps/details?id=au.com.phil&feature=search_result

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish