Corel AfterShot Pro dla Linux

Dodane przez kair4 - sob., 01/21/2012 - 13:07

Największą bolączką użytkowników dystrybucji Linuksa jest brak aplikacji do profesjonalnej edycji grafiki. Oferowane darmowe programy nie posiadają jednak takich funkcji jak komercyjne produkty i są tylko namiastką ich możliwości. Ograniczony dostęp do markowych produktów Autodesku z narzędziami AutoCAD czy Photoshop do obróbki zdjęć, jest głównym powodem do korzystania przez grafików z dwóch systemów Windows i Linux. Żeby temu zaradzić, Corel postanowił uruchomić pierwszy płatny program do profesjonalnego przetwarzania grafiki. Nowa aplikacja bazuje na technologii Bibble Labs i nosi nazwę AfterShot Pro, oferuje podobne możliwości jak Adobe Lightroom.

AfterShot Pro, umożliwia zarządzanie kolekcjami zdjęć pozyskiwanych z cyfrowych aparatów fotograficznych. Posiada wiele przydatnych funkcji takich jak;  pokaz slajdów, tworzenie prezentacji, konwertuje pliki do popularnych formatów JPEG i TIFF, ma wbudowaną nieinwazyjną metodę edytowania obrazów RAW. Program jest bogato wyposażony w wiele przydatnych wtyczek , które zadowolą niejednego grafika komputerowego. Cena pełnej wersji AfterShot Pro to niecałe 100 USD , biorąc pod uwagę trzykrotną cenę Adobe Lightroom , to stosunkowo niewiele.

Zanim zdecydujemy się na zakup, producent oferuje na swojej stronie możliwość pobrania 30 dniowej wersji testowej dostępnej dla komputerów z  procesorami 32 i 64-bit. Program działa na Linux, Windows i Mac OS Pobierz AfterShot Pro https://www.aftershotpro.com/en/products/aftershot/pro/

kategoria
Polish