Zaginiony antyczny świat w grze Call of Atlantis

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:14
darmowa gra Call of Atlantis

Fantastyczna darmowa gra logiczna z oprawą antycznego starożytnego świata. W grze Call of Atlantis przeniesiesz się w świat pełen czarów i mistycyzmu. Będziesz powoli odkrywał ukryte tajemnice skrywane przez niebiańskie moce. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie niełatwych zagadek oraz wędrówka po starożytnej mapie z dawnymi państwami m.in: Rzym, Grecja, Troja czy Babilon.

Przejście do kolejnego etapu rozgrywki, polega na układaniu diamentów. Każdy z wyświetlonych elementów trzeba do siebie dopasować minimum trzy w pionowych lub poziomych rzędach. Po zaliczeniu zadania otrzymamy elementy, które później umieścimy w ołtarzu. Skompletowanie całości odblokuje kolejne miasta na mapie.

Przeważnie będą to rozbite na kawałki antycznych ozdób, ceramika, miecze, tarcze lub złota biżuteria ze szlachetnymi kamieniami. Wszystkie zdobyte trofea posłużą do budowy boskiego ołtarza i przejścia do kolejnego etapu rozrywki. Do wykonania zadania potrzebujemy kompletny element, który zdobędziemy odpowiednio układając diamenty.

Elementy znikają kiedy ułożymy minimum 3 sztuki, wszystkie muszą idealnie pasować do siebie. Przejcie do każdego nowego etapu stanowi kolejne coraz trudniejsze wyzwanie. Gra antyczny świat jest typową układanką logiczną, wymaga od gracza niezłej koncentracji i zmusza do myślenia. Należy do jednych z lepszych układanek typu bejeweled.

Obejrzyj trailer z gry Call of Atlantis

https://www.youtube.com/watch?v=gW0ysmZwws4

Call of Atlantis jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z naszej strony. Do uruchomienia pliku potrzebny Adobe Flash Player. Po zainstalowaniu dodatku, uruchamiamy grę z poziomu przeglądarki. Gra nie posiada polskiego tłumaczenia, obsługa jest dziecinnie prosta. Wszystkie akcje wykonujemy myszką komputera.

Działa na każdym urządzeniu z systemami Windows, Mac, Linux czy mobilnym m.in Android i więcej.

Pobierz darmową wersje dla Windows https://www.myplaycity.com/call_of_atlantis/

Darmowa wersja dla urządzeń mobilnych z Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mangerent.ccmatch3.atlantis2

Pobierz ze strony twórców na Mac i inne platformy https://www.bigfishgames.com/games/2765/call-of-atlantis/

kategoria
Polish