Sport Matching sportowa gra Bejeweled

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:23
gra sport Matching

Sport Matching to idealna rozrywka dla osób co lubią zręcznościowo - umysłowe starsze gry typu arcade. W mini grze głównym zadaniem jest szybkie ułożenie takich samych piłek w jednych rzędach. Elementy musimy dopasować w pionie lub poziomie.

Zadanie zaczyna robić się trudne, w momencie, kiedy zaczną pojawiać się kolejne piłki o różnych kształtach i kolorystyce. Ograniczenia czasowe na przejście do kolejnej planszy, sprawiają że w pewnym momencie zaczyna nam brakować czasu.

W celu ułatwienia rozgrywki, nagle zaczynają pojawiać się losowo, tak zwane bonusowe elementy, dzięki którym możemy w szybki sposób zniszczyć blokujące piłki, które utrudniają ukończenie zadania. Specjalne elementy za jednym kliknięciem, kasują i oczyszczają nam pole do dalszego działania. Jeśli się pojawią to warto jest zatrzymać na później i nie wykorzystywać ich od razu.

Ta mini produkcja idealnie spodoba się starszym jak również młodzieży, ponieważ wymaga od gracza dobrego oka i refleksu co zmusza do intensywnego myślenia. Jeśli uda się poprawnie poukładać wszystkie sportowe elementy, otrzymujemy bonus w postaci dodatkowego czasu czy możliwość użycia specjalnych funkcji. Każde przejście na wyższe poziomy rozgrywki, wiąże się z jeszcze trudniejszymi planszami. Podczas rozgrywki lepiej wyłączyć muzykę bo lekko rozprasza.

Żeby zagrać w Sport Matching skopiuj załączony po niżej link i wklej w przeglądarkę lub pobierz na komputer. Do uruchomienia gry, koniecznie wymagana jest instalacja wtyczki czy pluginu Adobe Flash Player: http://freeonlinegames.com.free-game.us/puzzle/mi9-1472/sport-matching.swf

kategoria
Polish