Przewracanie starożytnych kolumn - Rebuild the Temple

gra Rebuild the Temple

Rebuild the Temple to znakomita gra logiczna dla młodszych i starszych spryciarzy. Głównym zadaniem jakie trzeba wykonać to odpowiednie usuwanie elementów budowlanych podpierających kolumny czy podpory.

Musimy to zrobić w ten sposób aby nie przewróciły się i upadły na ziemię. Żeby nie było tak łatwo, gacz musi umiejętnie sprowadzić wszystkie elementy konstrukcji budowlanych za wyznaczoną na planszy linię.

Każde prawidłowo wykonane zadanie, nagrodą jest awans do kolejnego jeszcze bardziej trudniejszego etapu rozgrywki. Na przejście planszy mamy określony czas, w którym należy prawidłowo pousuwać wszystkie problematyczne przeszkody.

Po każdorazowym dobrze wykonanym zadaniu, otrzymujemy punkty bonusowe i w rzeczy samej awans do następnego etapu rozgrywki.

W mini grze Rebuild the Temple, producent postarał się o całkiem przyzwoitą szatę graficzną, która sprawia że zabawa jest jeszcze fajniejsza.

Nie zabrakło też przyjemnego dla ucha podkładu muzycznego. Dzięki któremu zabawa jest bardziej przyjemna. Uwaga gra niesamowicie wciąga i uzależnia.

Żeby zagrać w Rebuild the Temple skopiuj poniżej załączony link lub wklej go przeglądarkę i pobierz na komputer.

Do uruchomienia gry wymagana jest instalacja pluginu Adobe Flash Player: https://www.mindgames.com/uploaded/swf/rebuildthetemple.swf

Strona gry mindgames.com

Trailer wideo z gry Rebuild the Temple

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish