Przewracanie starożytnych kolumn – Rebuild the Temple

Rebuild the Temple to znakomita gra logiczna dla młodszych i starszych spryciarzy. Głównym zadaniem jakie trzeba wykonać to odpowiednie usuwanie elementów budowlanych podpierających kolumny czy podpory, tak żeby nie upadły na ziemię. Żeby nie było za łatwo to gacz musi umiejętnie sprowadzić konstrukcje budowlane za wyznaczoną na planszy linię.

gra Rebuild the Temple

Każde prawidłowo wykonane zadanie promuje do kolejnego jeszcze bardziej trudniejszego etapu rozgrywki. Na każde przejście planszy mamy określony czas, w którym należy prawidłowo usunąć wszystkie problematyczne przeszkody. Po każdorazowym prawidłowo wykonanym zadaniu otrzymujemy punkty bonusowe i w rzeczy samej awans do kolejnego etapu rozgrywki. W mini grze Rebuild the Temple, producent postarał się o całkiem przyzwoitą szatę graficzną, która sprawia że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Uwaga gra niesamowicie wciąga i uzależnia.

Trailer wideo z gry Rebuild the Temple

Żeby zagrać w Rebuild the Temple skopiuj poniżej załączony link, wklej go przeglądarkę lub pobierz plik na komputer. Do uruchomienia gry wymagana jest instalacja pluginu Adobe Flash Player: https://www.mindgames.com/uploaded/swf/rebuildthetemple.swf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *