Seafight gra w pirackie statki

Dodane przez kair4 - wt., 05/22/2012 - 08:07
gra online Seafight

Seafight to darmowa gra online o piratach bez instalacji na komputerze. Żeby rozpocząć morską przygodę, należy utworzyć konto na stronie. W zakładkach menu tworzymy pierwszy okręt, dobieramy załogę i wyruszamy na morskie mapy.

Na początku pływamy po spokojnych wodach i zbieramy błyskotki, w których ukryte są różne przydatne rzeczy takie jak; perły, harpuny, kule armatnie, punkty życia i wiele innych fantów jakie przydadzą się w dalszym etapie rozgrywki.

Kiedy zbierzemy odpowiednią ilość punktów i doświadczenie, robimy test pirata. Test polega na zatopieniu w określonym czasie wyznaczonej ilości wrogich okrętów i morskich potworów. Po prawidłowym zaliczeniu zadania, otrzymasz awans i odblokują się mapy wyższego poziomu.

W grze można dołączyć bractwa, ponieważ grając wspólnie z innymi osobami będzie łatwiej wykonywać kolejne zadania. Na mapach wyższego poziomu okręt będzie stale atakowany przez wrogie teamy piratów, dlatego każda pomoc i wsparcie będzie nieocenione.

Twórcy Seafight stworzyli wręcz nieograniczone możliwości. Można dokonywać zakupu pereł, tworzyć i ulepszać okręt premium, kupować dodatkowe uzbrojenie, wytrzymałe pokłady, lepsze żagle, ulepszać załogę, zwiększać zasoby żywności i wiele innych możliwości.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish