Dolphins Jigsaw Puzzle fajna układanka

gra Dolphins Jigsaw Puzzle

Dolphins Jigsaw Puzzle jest ciekawą grą logiczną typu układanie puzzli. Rozgrywka polega na prawidłowym złożeniu z pociętych obrazków w jedną całość. Jednak zanim zaczniemy zabawę, należy wybrać dowolną fotografię z delfinem, które zobaczymy na ekranie telefonu. W momencie kliknięcia, fotografia zostanie automatycznie pocięta na różne fragmenty, które będą zmieszane.

 

Naszym zadaniem jest prawidłowe ułożenie wszystkich fragmentów, w taki sposób żeby powstał pełny obraz. Wizerunek składamy przesuwając i łącząc jeden element z drugim na planszy. W grze mamy do wyboru kilka trybów. Łatwy z dużymi fragmentami puzzli, średni i bardzo trudny.

 

W trudnym trybie, nasza fotografia zostaje pocięta na bardzo malutkie elementy, których odnalezienie i złożenie nie jest łatwe. Za każdorazowe prawidłowo wykonane zadanie, przechodzimy do kolejnej fazy rozgrywki, z możliwością układania innych fotografii. Jest to idealna rozrywka, w którą mogą grać osoby starsze młodsze, korzystając z telefonu komórkowego z systemem Android.

 

Gra całkowicie darmowa, dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android

 

Obejrzyj trailer z gry Dolphins Jigsaw Puzzle

 

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish