Space Invaders kultowa kosmiczna strzelanka

Dodane przez kair4 - sob., 10/21/2017 - 04:07

Space Invaders - znakomita mini gra przeglądarkowa retro typu Arcade. To klasyka wśród gier, stworzona specjalnie na automaty w wideo salonach. Swoją popularność zdobyła w latach 80-tych, kiedy komputer dla zwykłego śmiertelnika był nieosiągalny.

W grze poruszamy się statkiem kosmicznym z działkiem i strzelamy do stworków. Wrogowie nie pozostają bierni również odpowiadają ogniem. Atakują i strzelają niszcząc bunkry za którymi się ukrywasz.

Kosmiczni przeciwnicy są poustawiani w rzędach i zniżają się za każdym przejściem na drugą stronę planszy. Najpierw należy jak najszybciej wyeliminować obiekty, które są najniżej osłonowych bunkrów. Co jakiś czas podczas rozgrywki pojawia się ufo.

Postaraj się zestrzelić statek, a dostaniesz ekstra bonus w postaci dodatkowego życia lub punkty. Grając w kosmicznych najeźdźców, przeniesiemy się do epoki lat osiemdziesiątych, a co niektórzy przypomną sobie lata młodości. Space Invaders to klasyczna kultowa strzelanka, której po dziś dzień nie przebije żadna inna produkcja tego typu.

Space Invaders mini gra

Żeby zagrać w grę należy zainstalować w przeglądarce plugin Adobe Flash Player https://www.mysteinbach.ca/assets/flash-games/spaceinvaders.swf

Obejrzyj trailer wideo z gry Space Invaders

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish