Zagraj w symulator strzelania z karabinu

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:29
gra symulacja strzelania

Mini gra jest namiastką treningu z symulacji i sprawdzeniem refleksu z celnego trafiania do tarczy z karabinu. Idealnie odzwierciedla realne warunki jakie mogą panować na wojskowej strzelnicy podczas realnych ćwiczeń. W grze wcielasz się w żołnierza i oddajesz z broni palnej celne trafienia do ciągle poruszających się obiektów. Żeby nie było tak łatwo, to podczas treningu strzeleckiego, masz ograniczoną ilość czasu, jak również pocisków w magazynku.

Każdy uzyskany przez Ciebie dobry wynik, na koniec porównywany jest z najlepszymi graczami w sieci, więc im celniej będziesz oddawał strzały do tarczy i zdmuchniesz celów, tym Twoja punktacją będzie wyższa. Przed rozpoczęciem rozgrywki możesz wpisać swój pseudonim lub imię, następnie klikasz na przycisk startu. Jeśli nie uda się prawidłowo wykonać zadania, nic się nie dzieje, zawsze można zacząć rozgrywkę od początku. Powodzenia.

Gra dostępna jest całkowicie za darmo w wersji online. Działa na większości popularnych przeglądarkach z zainstalowanym pluginem Flash Player. Skopiuj załączony link i wklej go w swoją przeglądarkę http://assets.funnygames.pl/games/7/20537/20537.swf

kategoria
Polish