Ilu policjantów przypada na 100 tys. mieszkańców w krajach Europy

Mapa ukazuje faktyczny stan policji w stosunku do obywateli zamieszkujących w danym europejskim kraju. Przeliczony został stosunek policjantów czynnej służby z faktyczną  ilością mieszkańców i tak wyszedł wynik. Okazuje się, że na 100 000 mieszkańców Polski ,bezpieczeństwa broni 259,5 policjanta. Przy tworzeniu mapy ze statystykami był brany stosunek zaludnienia na danym obszarze.

mapa policji

1 Komentarz:

  1. Kłamiecie jak bure suki -cyt.z Dorna
    Zaledwie wczoraj przeczytałem informację , że Polska jest państwem policyjnym ,gdyż posiada największą ilośc policjantów przypadających na 100 mieszkańców w krajach unii europejskiej.
    Zastanawia mnie tylko , dzie ta policja się ukrywa bo na ulicach jej nie widać .Byłem jakiś czas w Stanach Zjednoczonych Ameryki i co tam widziałem a no widziałem policjantów patrolujących ulice Nowego Yorku -naprawdę policjanci w radiowozoch udzielali mi informacji a nawet pomogli mi się dostać do domu .W Bostonie n.p. prosiłem o pomopc policjanta na koniu i wiecie co zrtobił zadzwonił po, radiowóż który pomógł mi się dostać do odległej miejscowości.W Polsce żyję już 70 lat i nigdy mi się nie udało uzyskać takiej zwykłej opomocy od policjanta -dlaczego ? bo w Polsce zniknęli policjanci z ulic . Gdzie jest policja -ludzie -gdzie są policjanci ???

Dodaj komentarz