Darmowy F-Secure Antivirus 2015 z kluczem na rok

Jest to promocja znakomitego programu antywirusowego do ochrony komputera przed wszelkiego typu zagrożeniami. Prezentowana aplikacja „F-Secure Antivirus 2015” jest w wersji testowej z darmowym kluczem na cały rok ważności. Wystarczy zainstalować oprogramowanie na komputerze i już możemy w pełni cieszyć się legalną ochroną.

F-Secure doskonale blokuje wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa takie jak : ataki hackerów, trojany, malware, spyware, backdoory czy ochroni przed phishingiem. Wielką zaletą programu jest to, że nie obciąża zbytnio systemu i za razem jest niesamowicie skuteczny.

W pliku instalacyjnym jest podany kod licencji i w razie kłopotów z aktywacją należy wpisać ten numer seryjny: AV2013-5XZWR-H89Z4-P3S6H jest to key publiczny i działa tylko z tą wersją programu.

Aplikacja działa z systemem Windows : XP, Vista, 7, 8, 10

Pobierz z oficjalnej strony https://www.f-secure.com/en/web/home_global/downloads

W przypadku zakończenia promocji możemy pobrać F-Secure z kluczem na 3 miesiące. Wystarczy wypełnić zgłoszenie podając swój mail i dane.

Pobierz program z licencją na 90 dni http://www.f-secure.com/en_US/web/home_us/exclusive

http://download.sp.f-secure.com/SE/Retail/installer/2/F-SecureNetworkInstaller_AV2013-5XZWR-H89Z4-P3S6H_.exe

3 Comments:

 1. Podobna historia ma miejsce z Pandą i uzyskaniem klucza do niej na 90 dni. Czyż tak trudno podać go do wiadomości na stronie?! W tej chwili, co prawda, udało mi się zainstalować Pandę w wersji 2014, ale poławiało się okno aktywacyjne do którego w żaden sposób nie mogę znaleźć klucza. Jednak, co ciekawe i dziwne zarazem, to zaktualizowano mi bazę wirusów i komputer uznano za bezpieczny. Nie rozumiem tego zupełnie. To w końcu istnieje ta wersja 2015 z licencją na 90 dni, czy też nie… To uaktualnienie Pandy też jest jakieś dziwne, bowiem wskazuje na dzień wczorajszy zamiast na aktualizację bieżącą, czyli 17-ego stycznia. Poza tym nie ma żadnej informacji odnośnie ograniczeń czasowych, ale chyba najgorsze jest to, że okno Pandy nie chce się przemieszczać, albo przemieszcza się ociężale i w trakcie klikania po oknach programu nagle się klinuje i powoduje restart komputera – okropność!!! A tak bardzo i szybko potrzebuje jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa i nie mogę znaleźć. Pewną przeszkodą jest m.in. skupianie się na tej właśnie stronie i proponowanych ofertach. Jak do tej pory udało mi się znaleźć i dość szybko zainstalować fajny program ZEMANA z licencją na 90 dni. I tu pochwała, akurat w tym wypadku trwało to naprawdę bardzo krótko. Dlaczego wiec z innymi jest taki problem i dlaczego nie daje się łatwego dostępu do kluczy, tak jak to miało miejsce raz w przypadku F-Secure? Ale, co z tego, kiedy nie mogę znaleźć i pobrać tego programu pod ten klucz… Prosiłbym coś z tym zrobić, by pobieranie oferowanych programów stało się łatwiejsze, szybsze i co najważniejsze – SKUTECZNE!

  //mod//
  Pobieranie aplikacji z serwisu jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zmiany zostały wprowadzone ponieważ jak to w sieci bywa, są też nie uczciwe osoby, które bez podawania linku do artykułu przekierowywały download na własne strony czy fora. Dlatego postanowiliśmy to zmienić. Rejestracja nie stanowi też żadnego problemu i jest prosta. Natomiast jak ktoś nie będzie już chciał korzystać z konta to może w każdej chwili usunąć profil w panelu.

  A z darmowych polecam zwykłą Avire – free , jest świetna i ma dobrą skuteczność.

 2. Jak można tak wprowadzać w błąd i nie liczyć się z cudzym czasem!!! Jeśli podaje się klucz licencyjny na rok, to należałoby też zadbać o to, aby udostępnić instalatora programu, by go z łatwością pobrać. Natomiast kierowanie do strony producenta może być jedynie wtedy, kiedy wie się na pewno, że ów producent rzeczywiście takową roczną wersję udostępnia i jest to wyraźnie dostrzegalne po wejściu na tę jego stronę. Niestety, ale przeglądałem dość dokładnie ową stronę F-Secure-i rocznej wersji darmowego antywirusa jakoś nie znajduję – jest tylko płatna i ewentualnie wersja testowa na 30 dni, a do niej nie potrzeba żadnego klucza, a tylko wypełnienie odpowiedniego formularza.
  Upraszam, aby na przyszłość nie zamieszczać więcej takowych propozycji i nie denerwować tym ludzi – jaki to ma sens?!

  //mod//
  Proszę zwrócić uwagę na datę publikacji, promocja była dostępna na stronie F- Secure już dawno, więc żeby się nie denerwować, trzeba też czasem spojrzeć na datę publikacji. Promocja na program działała bezproblemowo każdy kto w tym czasie skorzystał otrzymał od producenta pełną roczną licencję. Proszę też zauważyć, że takie akcje promocyjne nie trwają wiecznie i mają też określony czas.

  Pozdrawiam.

  • Faktycznie, z tym spoglądaniem na szczegóły to u mnie jest problem – spieszę się bardzo i uwagi swej na nie nie raczej nie zwracam. Czy zatem nie byłoby dobrze, gdyby pójść na rękę ewentualnym takim właśnie, jak ja, zainteresowanym i podawać datę obowiązującej licencji, tzn. – podać do kiedy było lub jest możliwe pobranie danego klucza.
   Pozdrawiam i dzięki za szybka odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *