Dr.Web Security Space 9 - darmowa licencja na 90 dni

Program Dr.Web Security Space należy do jednych z lepszych i bardzo skutecznych aplikacji zapewniających kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci i nie tylko. Doskonale zabezpiecza komputer przed wszelkimi wirusami , trojanami, adware, malware, spyware, i innym szkodliwym kodem.

Jest wyposażony w firewall , którego zapora blokuje backdoory i wszelkie próby ataków hackerskich m.in. phishing. W skład aplikacji wchodzi rozbudowany inteligentny skaner , który nie tylko wykrywa w czasie rzeczywistym zagrożenia z sieci czy dyskach ale i we wszystkich przyłączonych urządzeniach do komputera. Skutecznie sprawdza i analizuje wszystkie pobrane pliki z Internetu oraz chroni dane użytkownika przed kradzieżą.

Dr.Web Security Space

Obecnie można pobrać w promocji z licencją na 3 miesiące, pełną najnowszą wersję programu Dr.Web Security Space 9. Warunkiem otrzymania klucza aktywacyjnego jest rejestracja na stronie twórców, gdzie musimy podać adres E-mail i dla potwierdzenia wpisać kod z obrazka. Mail zwrotny z linkiem do porania i licencję otrzymamy na podany adres .

Zarejestruj się i pobierz Dr.Web Security Space 9

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish