Glary Utilities Pro 5.10.0.17 - pełna wersja z licencją

Glary Utilities to znakomite narzędzie do konserwacji komputera i systemu Windows. Program w profesjonalnej wersji płatnej, został za darmo udostępniony w ramach promocji z licencją na rok. Przy pomocy aplikacji wykonamy porządną optymalizację zainstalowanego systemu operacyjnego i oprogramowania, co w efekcie znacznie poprawi działanie komputera. Nieograniczone możliwości pomogą użytkownikowi przyspieszyć działanie systemy i naprawią wszystkie błędy jakie zgromadziły się podczas pracy.

Za pośrednictwem tego narzędzia zwiększymy przestrzeń dyskową, wyczyścimy wszystkie śmieci z rejestru, naprawimy rejestr systemu, wykonamy defragmentacje dysków, usuniemy zagrożenia typu malware, zaszyfrujemy pliki, utworzymy kopię zapasowe plików, przywrócimy usunięte przypadkowo pliki.

Przywrócimy system Windows, zwolnimy pamięć RAM, czy wymażemy wszystkie pozostawione ślady prywatności z sytemu. Jest to tylko kilka opisanych możliwości, w rzeczywistości program jest wyposażony we wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej optymalizacji i konserwacji systemu.

Na zdjęciu zobaczysz wszystkie możliwości jakie posiada Glary Utilities.

Glary Utilities Pro 5.10.0

Promocja i publiczna licencja aktywacji - wpisz numer seryjny, nazwę po zainstalowaniu softu.

Nazwa: Lates Giveaways

Serial Numer: 1788-61679-5834282

Pobierz Glary Utilities Pro 5:  http://download.glarysoft.com/gup5setup.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish