Bank Robber Mayhem gra napad na bank

gra Bank Robber Mayhem

Bank Robber Mayhem to bardzo dobra gra akcji, w której wcielamy się w złodziei i planujemy skoki na banki. Podczas rozgrywki możemy dobrać sobie odpowiednich wspólników jak również wybrać potrzebne do obrobienia banku narzędzia.

Należy jednak uważać, ponieważ w banku jest ochrona, a pomieszczenia są zabezpieczone czujnikami ruchu. Zadanie do wykonania nie jest łatwe, więc musisz się sprytnie poruszać żeby nie dać się złapać lub nie uruchomić alarmu.

To jak przechytrzysz ochroniarzy wraz z pokonaniem zabezpieczeń, w dużej mierze będzie zależyć od sprzętu, jak również doświadczenia Twoich wspólników.

Jeśli zostaniesz przyłapany, będziesz uciekał autem i zostanie wysłany za tobą pościg policyjny. Podczas ucieczki dodatkowym utrudnieniem będą inne auta poruszające się po drodze, które zajeżdżają i blokują przejazd.

Tak jak w każdej grze również w Bank Robber, nagrodą za wykonanie misji jest jej bezbłędne zaliczenie. W tym przypadku musisz dostać się do bankowego sejfu i obrobić go.

Grając w Bank Robber będziemy mieli dużo zabawy i frajdy. Rozgrywka nie jest agresywna, nie występują w niej elementy patologiczne jak w GTA czy podobnych tego typu. Sterowanie za pomocą klawiatury komputera.

Skopiuj link i graj na komputerze lub w przeglądarce. Do uruchomienia gry wymagany jest plugin Adobe Flash Player, który można pobrać za darmo z oficjalnej strony producenta: https://f3.silvergames.com/bank-robbers.swf

Zanim rozpoczniesz rozgrywkę obejrzyj trailer z grą Bank Robber

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish