Mikroblog – Serwis społecznościowy

Dodane przez kair4 - śr., 10/08/2014 - 23:24

Z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich naszych czytelników i nie tylko, że uruchomiliśmy nowy serwis społecznościowy z możliwością dodawania ciekawych informacji i niusów. Nowa strona jest integralną częścią Freeisoft.pl. Obsługa witryny jest bardzo prosta, poruszamy się podobnie jak na innych portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Google plus, Reddit, Digg czy Pinterest.

Użytkownicy po utworzeniu konta, będą mogli dodawać albumy z ulubionymi zdjęciami, filmami, muzyką, wklejać linki do ciekawych stron, zakładać ankiety z głosowaniem, informować o nadchodzących wydarzeniach oraz pisać artykuły na blogu i forum.

Wszystkie dodawane treści wyświetlane są automatycznie na głównej stronie oraz w osobistej tablicy profilu użytkownika. Dodatkowo na stronie można informować swoich znajomych o różnych wydarzeniach takich jak : imieniny, urodziny, imprezki, koncerty czy organizować spotkania.

Żeby nic nie umknęło uwadze to każda czynność wykonana przez innego użytkownika jak: wysłanie wirtualnego prezentu, wiadomość na czacie, prywatna wiadomość, ocena, głosowanie, komentarz, subskrypcja, wysłanie zaproszenia do grupy, polubienie czy wysłanie zaproszenia do przyjaźni, jest wyświetlana w osobistym profilu.

Każdy użytkownik może tworzyć publiczne jak i prywatne, tematyczne grupy kierowane do konkretnych osób z podobnymi upodobaniami. Dostęp do treści w prywatnej grupie mają tylko jej członkowie i nikt po za nimi nie będzie mógł przeglądać zawartości i wpisów, więc obowiązują tylko specjalne zaproszenia , które mogą wysłać członkowie grupy.

Tworzenie publicznych grup daje możliwość czytania niezalogowanym użytkownikom, więc wpisy i wszystkie treści znajdujące się w bazie grupy są widoczne dla każdego.

Na stronie głównej można wrzucać filmy i muzykę z Youtube, Vimeo, Dailymotion, Zippyshare, Soundcloud czy Jamendo, bez problemu dodamy też grafiki czy artykuły z innych stron bezpośrednio z linków -  podobnie jak na Facebooku.

I to chyba tyle, resztę musicie sprawdzić sami :). Zapraszamy wszystkich do rejestracji konta klikając w link po niżej. Projekt został wstrzymany.