Śnieżna gra ze Świętym Mikołajem

Snow Line to kolejna bardzo fajna gra ze Świętym Mikołajem, która idealnie sprawdzi się na Boże Narodzenie. Zasada rozgrywki jest prosta, rysujemy kredką linię po której saniami będzie poruszał się nasz Mikołaj. Zadaniem Świętego Mikołaja jest zbieranie porozrzucanych paczek z prezentami. Podczas zmagań Mikołaj musi jechać saniami po wytyczonej wcześniej przez nas trasie i uzbierać jak najwięcej paczek.

Gra Snow LineKiedy już osiągniemy wyznaczone zadanie oraz zbierzemy wystarczającą ilość prezentów. To w kolejnym etapie rozgrywki dostajemy bonus, który przyznawany jest za każde prawidłowo wykonane zadanie. Gracz otrzymuje nagrodę w postaci punktów jak również awans do kolejnego trudniejszego etapu gry. Grając w Snow Line można naprawdę świetnie się bawić, ponieważ obsługa gry jest banalnie prosta, a grafika jak na mini grę retro naprawdę fajnie wykonana. Nawigacja w grze klawiatura komputera oraz mysz.

Zobacz film z prezentacją gry Santa Snow Line

Skopiuj link i graj na komputerze lub w przeglądarce. Do uruchomienia gry wymagany Adobe Flash Player: https://www.miniclip.com/games/snow-line/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *