Sticky Password 7 za darmo na rok

Dodane przez kair4 - ndz., 10/26/2014 - 14:38

Doskonała alternatywa dla osób zapominalskich i nie tylko. Aplikacja Sticky Password 7 służy do zapamiętywania i szyfrowania haseł pochodzących ze stron www. Program współpracuje z większością przeglądarek internetowych i zwiększa ochronę naszych kont po przez uniemożliwienie osobom trzecim na wykradzenie poufnych danych.

Współpracuje też z innymi aplikacjami, które wykorzystują zaawansowane metody szyfrowania. Sticky Password ochroni nasz komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z sieci m.in przed phishingiem, atakami hackerów, keyloggerami czy szpiegowaniem i wyłudzeniem haseł z fałszywych witryn. Używając programu nie musimy się martwić o wieczne pamiętanie haseł i loginów, które służą do logowań w różnych serwisach, ponieważ program będzie bezpiecznie przechowywał i pamiętał wszystkie poufne dane.

promocja Sticky Password 7

Płatna wersja tej niewielkiej i pomocnej aplikacji kosztuje ok 10 dolarów. Obecnie pełną wersję z roczną licencją możemy pobrać za darmo w promocji , która ważna jest do 9 listopada 2014 roku.

Żeby zdobyć klucz musimy podać imię i nazwisko oraz mail , na który otrzymamy wiadomość zwrotną.

Promocja zakończona.

Zarejestruj się i pobierz pełną wersję Sticky Password 7

kategoria
Polish