Advanced SystemCare Pro v.7.4.0 – licencja 6 miesięcy za darmo

Dodane przez kair4 - czw., 11/06/2014 - 14:24

Jest to darmowa wersja płatnego programu z pełną i legalną licencją ważną przez pół roku. Promocja klucza wygasa po 14 kwietnia 2015 roku. Po tym okresie, kod i program dostępny będzie tylko w typowej wersji próbnej (trial). Advanced SystemCare jak sama nazwa wskazuje służy do czyszczenia i pielęgnacji systemu operacyjnego w komputerze.

Za jego pomocą skasujemy wszystkie śmieci zmagazynowane głęboko w rejestrze , zoptymalizujemy i przyspieszymy działanie systemu jak również pozbędziemy się śladów surfowania po internecie. Program w wersji profesjonalnej ma wbudowany moduł antywirusowy znanej i cenionej firmy IObit.

Podczas skanowania wyłapuje i kasuje większość zagrożeń i niebezpieczeństw m.in takie jak: malware , adware, trojany czy inne robaki. Dodatkowo chroni przed włamaniami i blokuje dostęp do poufnych danych, zgromadzonych na dyskach.

Funkcja głębokiego skanowania rejestru doskonale czyści i naprawia błędy systemowe, a także w błyskawiczny sposób wykonuje kopie bezpieczeństwa. Program Advanced SystemCare Pro 7 w porównaniu do konkurencyjnego TuneUp spisuje się o wiele lepiej, ponieważ wszystkie zabiegi konserwacyjne wykonuje znacznie dokładniej i precyzyjniej.

1.Pobierz: update.iobit.com/dl/advanced-systemcare-setup.exe%20

2.Publiczny klucz licencji na 6 miesięcy, skopiuj i wklej do programu lub przepisz ręcznie:

3AB4A-7A3C6-B4845-9BFB4

Działa z systemem Windows : 8.1, 8, 7, Vista, XP (32 -64-bit)

Strona promocji - nie aktywna.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish