Nowy odtwarzacz ALLPlayer 6.0 otwiera filmy z P2P

Najnowsze wydanie darmowego odtwarzacza ALLPlayer 6.0 niesie za sobą wiele konkretnych zmian. Jedną z rewolucyjnych nowinek jakie możemy znaleźć to dodanie możliwości bezpośredniego odtwarzania filmów z plików torrent. Nowy myk polega na tym ,że użytkownik sieci p2p, nie musi już pobierać nielegalnych treści wideo na dysk.

Wystarczy, że pobierze maleńki plik torrent i wrzuci go do ALLPlayera, następnie program automatycznie połączy się z peerami oraz wyświetli na ekranie koncert, film czy klip. Jedynym warunkiem powodzenia transmisji strumieniowania, jest pełna dostępność treści multimedialnej.

Oprócz tego, nowa odsłona kultowego playera otrzymała lepszy silnik, elegancki interfejs, uproszczono nawigację i obsługę programu. Następnie wyposażono ALLPlayera w najnowsze kodeki audio i wideo, dodano pobieranie filmów z Youtube, wtyczkę TV online, podstawowy konwerter audio i video, serwer plików po WI FI. Udoskonalono usługę pobierania napisów z witryn: Napiprojekt, Napisy24.pl czy Opensubtitles.org.

Twórcy aplikacji wyposażyli swoje dzieło w plugin odsłuchiwania internetowych stacji radiowych, czy dodano możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem urządzeń mobilnych opartych o system Android. Jak widać generalny lifting i świeży zastrzyk nowinek przydał się ALLplayerowi i wyszło chyba na dobre, ponieważ w ostatnim czasie został sporo w tyle, a konkurencja wyprzedzała go lata świetlne.

Działa z systemem Windows : XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32/64 bit)

Pobierz najnowsze wydanie ALLPlayer 6.0 http://www.allplayer.org/pl/

7 Comments:

 1. Adrian Adamowski

  Świetna wersja, nic dodać, tylko pobierać! Polecam wszystkim, którzy lubią darmowe i dobre programy>

 2. Program jest rzeczywiście dobry. Polecam.

 3. Sebartian Wardel

  Bardzo jestem zadowolony, przerzuciłem się z innego odtwarzacza na ten i nie żałuję. Prosta obsługa, działa fajnie, otwiera wszystko. Napisy – ekstra pomysł. Oby tak dalej.

 4. Świetny program rzeczywiście. Polecam.

 5. Bardzo fajny programik, ma przejrzyste menu i bezpłatny całkiem. Polecam.

 6. Bardzo ładna, nowoczesna wersja, numer jeden jak dla mnie na rynku.

 7. Bardzo dobry program od zawsze, a ta wersja to arcydzieło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *