Paragon Backup & Recovery 14 Compact – z legalnym kluczem

Program Paragon Backup & Recovery 14 Compact służy do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych i systemu operacyjnego. Aplikacja obsługuje twarde dyski "ADF" o pojemności do 2 TB danych. Za pośrednictwem programu utworzymy dyferencyjne i inkrementalne kopie zapasowe. Wbudowany wydajny silnik przywracania selektywnego pozwala w szybki sposób odzyskać dane bez konieczność przywracania całego obrazu partycji.

Dodatkowo aplikacja wyposażona jest w mechanizm rozruchowy środowiska ratunkowego DOS/Linux, które można wypalać na nośnikach CD,DVD, Blu -ray czy skopiować na dyski USB flash. Paragon Backup & Recovery 14 Compact obsługuje najnowsze systemy plikowe i dyski takie jak: Apple BootCamp, GPT i dynamiczne dyski Microsoft.

Paragon Backup & Recovery 14 Compact free

Obecnie oprogramowanie jest dostępne za darmo w formie promocji . Żeby zdobyć licencję musimy zarejestrować się na stronie twórców i wypełnić odpowiedni formularz. Po wykonaniu tej czynności na skrzynkę pocztową otrzymamy legalny klucz aktywacji, który trzeba kleić do programu. Promocja ma ograniczony czas.

Promocja nie aktualna.

Aplikacja działa z Windows 8.1 / 8/7 / Vista / XP ( 32 i 64-bit)

Pobierz :Paragon Backup & Recovery 14 Compact (32/64) en

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish