Steganos Privacy Suite 15 - promocja z darmowym kluczem

Dodane przez kair4 - śr., 11/05/2014 - 19:33

Program Steganos Privacy Suite 15 jest pakietem narzędzi, który służy do szyfrowania plików oraz zabezpiecza zgromadzone dane przed niepowołanymi osobami. Aplikacja doskonale chroni komputer przed różnymi atakami i włamaniami, skutecznie blokując dostęp niepożądanym osobom do naszych poufnych danych.

Za pomocą Steganos utworzymy wirtualne sejfy , w których będziemy mogli przechowywać ważne dokumenty, fotografie, pliki muzyczne czy wideo. Największy rozmiar wirtualnego sejfu wynosi 512 GB. Podczas zamykania systemu lub przejścia w stan hibernacji, sejf automatycznie jest zamykany.

Steganos Privacy Suite 15 promocja

Dodatkowo program wyposażono we wtyczkę zabezpieczenia kont pocztowych kompatybilną z większością programów. Współpracuje z Windows Mail, Google Mail, Outlook Express czy Outlook. Jednak największym atutem Steganos Privacy Suite jest ochrona usuniętych danych z komputera.

Wbudowany zaawansowany moduł kasowania, wymazuje i usuwa na stałe, wszelkie wykonywane akcje użytkownika, które wykonywał podczas pracy na komputerze. Czyści dane z nośników USB czy twardych dysków, nie pozostawiając na urządzeniach żadnych śladów.  Program świetnie sprawdza się nie tylko w biurach, domach ale i w ważnych instytucjach państwowych.

Warunkiem zdobycia pełnej licencji jest subskrypcja na stronie przez podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany klucz aktywacyjny.

Aplikacja działa z systemami :Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (32-bit i 64-bit).

Steganos Privacy Suite 15

1. Odwiedź stronę promocji i podaj mail : Promocja wygasłą

2. Pobierz i zainstaluj program Steganos Privacy Suite 15 podając otrzymany klucz licencji:

W tej samej promocji można też pobrać programy dodatkowe:

Steganos Password Manager 15

Steganos Password Manager 15

1.Strona promocji Promocja wygasła

2.Pobierz i zainstaluj program Steganos Password Manager 15  podając otrzymany klucz licencji.

Steganos Safe 15

Steganos Safe 15

1. Strona promocji : Promocja wygasła

2. Pobierz i zainstaluj program Steganos Safe 15 podając otrzymany klucz licencji.

kategoria
Polish