Starsza wersja TuneUp Utilities 2014 z kluczem na 180 dni nadal działa perfekcyjnie

Optymalizacja komputera TuneUp Utilities 2014

Stara jeszcze działająca wersja TuneUp Utilities 2014 nadal spisuje się całkiem przyzwoicie. Program posiada wbudowaną licencję, wystarczy pobrać plik i zainstalować na komputerze. Narzędzie podczas każdorazowego uruchomienia wyświetla informacje z ofertą przedłużenia licencji na rok. Żeby ominąć powiadomienie klikamy Decide Later odkładając zakup i program uruchomi się automatycznie w pełnej wersji.

AVG TuneUp Utilities 2014 posiada wiele przydatnych narzędzi potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania komputera. Za jego pomocą przeprowadzimy pełną konserwację i optymalizację systemu operacyjnego czy zainstalowanych aplikacji. Program usuwa z rejestru stare zalegające pliki, usprawnia działanie baterii laptopa, czyści historię przeglądarki, usuwa ciasteczka, defragmentuje dyski, zarządza usługami Windows i wiele więcej. Dodatkowo posiada estetycznie wykonany interfejs z łatwym dostępem do wielu modułów.

Chociaż jest starszą wersją to działa bardzo dobrze, wszystkie procesy konserwacyjne przeprowadza tak samo dobrze jak jego najnowsze wydanie. Dzięki TuneUp Utilities zaprowadzimy porządek na dysku, co pozwoli na stabilną pracę komputera i zmniejszymy ryzyko awarii systemu operacyjnego. Oprócz poprawy działania również zadbamy o bezpieczeństwo. Prawidłowo przeprowadzony zabieg konserwacji wykluczy z rejestru niepożądane zalegające śmieci.

Program nie posiada polskiego tłumaczenia, dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64]

Pobierz instalator TuneUp Utilities 2014

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish