Ashampoo Antivirus 2014 za darmo z kluczem na 6 miesięcy

Płatna wersja programu Ashampoo Antivirus 2014 obecnie dostępna jest w darmowej promocji z numerem seryjnym ważnym przez pół roku. Żeby zdobyć licencję z kluczem na 180 dni wystarczy podać na stronie producenta swój adres e-mail, na który otrzymamy klucz aktywacyjny.

Aplikacja antywirusowa firmy Ashampoo doskonale chroni komputer przed różnego rodzaju niebezpiecznymi wirusami m.in: trojanami, adware, malware, spyware oraz atakami hackerów. Dodatkowo jest wyposażony w inteligentny skaner, który działa w czasie rzeczywistym, chroniąc komputer przed zagrożeniami zero-day czy blokadą gracza odciążając system podczas rozgrywek w Internecie.

Moduł monitoringu naszych poczynań w sieci, skutecznie blokuje zainfekowane witryny, zabezpiecza pocztę przed spamem oraz chroni użytkownika przed klikaniem w podejrzane linki czy chroni przed zainfekowanymi plikami pobieranymi z Internetu.
Ashampoo Antivirus 2014 promocjaPromocja programu ma określony czas, więc należy się spieszyć z rejestracją.

Strona promocji Ashampoo Antivirus 2014:

http://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langid=2&edition_id=jk9r0f36ajwdsvwm8ffjmspcbq3cqkj3&ref=linktarget

Strona promocji Ashampoo Antivirus 2014:

http://www.ashampoo.com/frontend/re…9r0f36ajwdsvwm8ffjmspcbq3cqkj3&ref=linktarget

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *