Ashampoo Snap 7 w promocji z darmowym kluczem

Ashampoo Snap 7 to znakomity program do robienia zrzutów ekranu, rysowania i tworzenia dokumentów z przechwyconych grafik do formatu PDF czy JXR. Dodatkowo aplikacja wyposażona jest w szereg przydatnych narzędzi takich jak: Webspace wtyczka integrującą  z serwisami Facebook, Dropbox, Google Drive, Microsoft SkyDrive czy Twitter.

Przy pomocy programu możemy nadać przechwyconej fotografii odpowiednie tło, dodać własny znak wodny czy opis zdjęcia. Aplikacja wykonuje zrzuty animowanych gifów, filmów, gier flash, całych stron www oraz wszystkiego co dzieje się na pulpicie komputera. Po za tym program jest wyposażony w polską wersją językową ma dopracowany miły dla oka wygląd i jest prosty w obsłudze.

Obecnie narzędzie jest dostępne w darmowej promocji, wystarczy odwiedzić stronę producenta i podać adres e-mail. Na podany adres zostanie wysłany numer seryjny, który należy wpisać po instalacji softu. Po wykonaniu tej prostej czynności,  program będzie działał w pełnej wersji z obsługą wszystkich dostępnych funkcji.

Ashampoo Snap 7

Pobierz program i zdobądź numer seryjny z licencją na stronie producenta: Promocja nie aktywna

Pobierz program: mirror nie aktywny

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish