BullGuard Internet Security 2015 z darmowym kluczem 90 dni

Dodane przez kair4 - śr., 12/03/2014 - 14:11

BullGuard Internet Security 2015 jest pakietem zabezpieczającym komputer przed wszelkiego rodzaju atakami hackerów i wirusami. Aplikacja posiada bardzo dobry skaner z najnowszym silnikiem, zaopatrzonym w moduł szybkiego i dokładnego skanowania plików.

Dodatkowo BullGuard wyposażony jest w funkcje i moduły takie jak: Spamfilter chroniący pocztę przed spamem, antyspyware zapewniający skuteczną ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim, firewall, którego zapora ogniowa ochroni nas podczas surfowania po sieci.

Bardzo przydatnym narzędziem jest Online backup, dzięki któremu użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie plików z backupem danych na zewnętrznym serwerze (dostępna pojemność dysku 1- do 5Gb).

Oprócz tego aplikacja posiada dodatkową wtyczkę PC Tune Up za pomocą której przeprowadzimy konserwację systemu, usuwając z niego zbędne śmieci i zalegające klucze w rejestrze.

BullGuard Internet Security 2015

Obecnie program dostępny jest w bezpłatnej promocji z darmową licencją na 3 miesiące. Można go pobrać w naszym serwisie lub na duńskiej stronie. Żeby zdobyć klucz wystarczy utworzyć konto na stronie twórców. W przeciwnym razie pobrane oprogramowanie dostępne będzie tylko przez okres 2 miesięcy. Po wygaśnięciu okresu testowego, można nabyć BullGuard po bardzo preferencyjnej cenie.

Strona promocji: http://www.bullguard.com/da/leasy_landingpage.aspx

Pobierz: http://download.bullguard.com/BullGuardDownloader.exe

kategoria
Polish