IObit Advanced SystemCare Pro v.8 z darmowym kluczem na 60 dni

Dodane przez kair4 - pon., 12/01/2014 - 19:17

IObit Advanced SystemCare Pro w wersji v 8, obecnie jest dostępny w promocji z darmowym kluczem, który ważny jest przez 2 miesiące. Aplikacja służy do pielęgnacji systemu komputera , dokładnie wyczyści i naprawi uszkodzony rejestr systemu, przetestuje sieć i sprawdzi zainstalowane komponenty komputera pod kątem wydajności.

Dodatkowo za pośrednictwem zaawansowanego skanera, wyszuka i usunie wszelkie szkodliwe oprogramowanie typu spyware, przyspieszy działanie internetu czy zoptymalizuje zainstalowane oprogramowanie. Program wyposażony jest w sporą ilość przydatnych wtyczek i pluginów, które w błyskawiczny sposób wyczyszczą śmieci zalegające w rejestrze, wykonają dokładną defragmentację dysków oraz zatrą wszelkie ślady po surfowaniu w Internecie.

Ciekawą i bardzo przydatną funkcją, jestoptymalizacja pamięci RAM i kontrola wydajności urządzeń komputera takich jak: procesor, pamięć, karta graficzna , karta sieciowa i.t.d. IObit Advanced SystemCare jest bardzo łatwy w obsłudze i nie wymaga od użytkownika dobrej znajomości oprogramowania, ma elegancki interfejs przez co przyjemnie się na nim pracuje.

IObit Advanced SystemCare Pro v

Twórcy aplikacji udostępnili najnowsze wydanie w promocji. Serial (klucz aktywacyjny) pozwala na korzystanie z aplikacji przez okres 60 dni. Uwaga po wygaśnięciu okresu promocyjnego, program będzie ważny przez 30 dni.

Strona promocji: Akcja promocyjna zakończona

Pobierz Advanced SystemCare 8:

http://download.freenew.net/dl/advanced-systemcare-setup.exe

Po instalacji aplikacji wklej ten kod licencji:

A8328-23E6E-2519E-2BD94 lub na 1 rok: 07561-D9DF8-69C57-29294

kategoria
Polish