Hard Disk Sentinel 4.40 Professional za darmo w promocji

Program Hard Disk Sentinel 4.40 Pro służy do przeprowadzania diagnozy, testów wydajności i drobnych napraw twardych dysków komputera. Po za tym podaje wyniki sprawności urządzeń w postaci szczegółowych raportów, które jest łatwo zanalizować i wprowadzić ewentualnie zmiany lub naprawy.

Aplikacja obsługuje większość nośników zewnętrznych USB, e-SATA jak i wewnętrznych macierzy RAID. Wersja profesjonalna narzędzia pozwala na wykonywanie kopii zapasowych zmagazynowanych danych według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Ponadto twórcy wyposażyli program w zestaw kilku testów diagnostycznych, pozwalających na badanie dysku w oparciu o operacje zapisu i odczytu danych. Przeprowadzane mogą być na jeden z kilku trybów użycia sektorów - ciągły, losowy czy motylkowy.  Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z wygodnego poradnika, który pomoże bezpiecznie usunąć wykryte problemy.

Obecnie program w trochę starszej wersji jest rozpowszechniany za darmo w ramach kampanii promocyjnej. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na komputerze i otrzymamy pełną licencję z dożywotnim użytkowaniem. Program jest oferowany w kilku wersjach językowych w tym również Polski.

Hard Disk Sentinel 4

Promocja nie aktywna.

Pobierz program: Hard Disk Sentinel 4.40 Professional PL

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish