Idoo Video Editor Pro 3.5 pełna wersja programu

Aplikacja Idoo Video Editor Pro 3.5 w pełnej profesjonalnej wersji dostępna jest za darmo z roczną licencją. Po zainstalowaniu oprogramowania wpisujemy publicznie dostępny numer seryjny produktu oraz adres e-mail. Po wykonaniu tej czynności automatycznie program zmieni status z trial na pełną wersję. Idoo Video Editor Pro 3.5 służy do przetwarzania, edycji oraz konwertowania plików video.

Dużą zaletą narzędzia jest prosty w obsłudze interfejs, co pozwala użytkownikowi na jego łatwą obsługę. Po za tym aplikacja wyposażona jest w przydatne funkcje, które pozwalają na dzielenie plików na mniejsze fragmenty i łączenie ich.

Doskonale sobie radzi z wszelkimi modyfikacjami i ulepszeniami edycji filmów, potrafi szybko zmieniać rozdzielczości obrazu, dodaje napisy, znaki wodne oraz ciekawe efekty specjalne. Jego atutem jest tryb batch, odpowiedzialny za szybkie dodawanie wielu plików na raz z obsługą formatów ASS i SRT.

idoo Video Editor Pro 3.5

Obsługiwane wideo formaty plików wejściowych:

Video: 3GP, 3G2, AMV, ASF, AVI, DAT, DivX, DV, F4V, FLV, H264, M1V, M2T, M2TS, M2P, M2V, M4V, MKV, MOD, MOV, MP2V, MP4, MPE, MPG, MPEG, MPV, MPV2, MTS, MTV, NSV, OGM, OGV, QT, RM, RMVB, TOD, TP, TRP, TS, VOB, VP6, WEBM, WM i WMV.

Audio: AAC, AC3, AIFF, AIF, AMR, AU, FLAC, M4A, MKA, MP2, MP3, MPA, OGG, RA, RAM, VOC, WAV i WMA.

Przerobione materiały wideo w idoo Video Editor Pro będzie można zapisać w następujących formatach wyjściowych:

Wideo: 3GP, ASF, AMV, AVI, FLV, VOB, MKV, MOV, MP4, MPG, MTV, RMVB, SWF, TS i WMV.

Audio: AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, M4A, MP2, MP3, OGG, WAV i WMA.

idoo Video Editor Pro 3.5

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz program:

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish