OkayFreedom Premium VPN darmowa licencja na rok

darmowy vpn okayfreedom

Program OkayFreedom Premium firmy Steganos dostępny w pełnej wersji w darmowej promocji z legalnym kluczem działającym przez rok czasu. Aplikacja służy do anonimowego surfowania po internecie. Narzędzie ukrywa oraz podmienia adres IP komputera łącząc się przez serwery VPN.

Anonimowość zmiana IP i lokalizacji.

Oprogramowanie szczególnie przydatne dla tych którym został zbanowany adres IP np: w serwisie P2P, forum czy portalu społecznościowym. Aplikacja idealnie sprawdza się podczas rejestracji w serwisach z darmowymi promocjami, które są często kierowane do użytkowników z innego kraju.

Narzędzie również pozwala omijać ograniczenia terytorialne narzucane przez niektórych twórców stron WWW. Dzięki tej niewielkiej aplikacji zadbamy również o bezpieczeństwo naszych danych czy uchronimy się przed próbami kradzieży i włamań.

program do anonimowego przegladania sieci

Jednym słowem OkayFreedom pozwala na ponowne założenie straconych kont czy przeglądania ograniczonych treści. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem kiedy będziemy odwiedzać taki serwis, musimy załączyć oprogramowanie z tą samą lokalizacją.

Żeby otrzymać pełną wersję programu i aktywować klucz z numerem seryjnym, wystarczy podać adres e-mail na stronie producenta. Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania oprogramowania i kluczem. Obsługa programu w języku angielskim, nie posiada polskiego tłumaczenia.

Strona promocji: https://www.okayfreedom.com/specials/chip12198q6zqp/of

OS: Windows 10, 8, 7, Vista (32/64)

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish