Scanitto Pro 3.3 pełna wersja w promocji z kluczem

Aplikacja Scanitto Pro 3.3 pomaga zarządzać ustawieniami skanera oraz procesem i obróbką skanowanych dokumentów. Program posiada wiele przydatnych funkcji - między innymi w szybki sposób zmienimy ustawienia kolorów, skalę szarości, poziom kontrastu, jasność, nasycenie koloru czarnego lub poziomu bieli.

Dodatkowo ustawimy odpowiednią rozdzielczość dokumentu jego rozmiar, nazwę pliku wynikowego, który możemy zapisać w formacie :BMP, JPG, TIFF, JP2 czy PNG . Dobrym rozwiązaniem jest możliwość przenoszenia zeskanowanych obrazów bezpośrednio do pamięci drukarki.

Program jest wyposażony w funkcje obracania obrazu w lewo/prawo, usuwa i zmienia nazwy plików graficznych. Pliki wynikowe skanu eksportuje do dokumentu PDF lub formatu TIFF. Po za tym pomija puste strony i automatyczne wykrywa krawędzie arkusza, ma wsparcie skanowania w trybach ADF i Duplex oraz zapisuje szczegółowe logi z wykonywanych prac.

Pełna wersja płatnego programu dostępna jest w promocji. Wystarczy pobrać aplikację i wkleić publiczny klucz licencji. Numer seryny odblokuje Scanitto Pro 3.3 i będziemy mogli cieszyć się profesjonalnym narzędziem do drukowania, zarządzania i skanowania dokumentów.

Scanitto Pro 3.3 promocja

Pobierz program:

Publiczny klucz licencji :

VXYwa-m5wUG-p4NG1-uRlEw-VnZsT-lZHUk prRUh-6bnJB-Vlp2M-FoxMF-BvcW5-TSzRa VGZWN-2hMd1-FzMTd-aMVcx-ejdxN-lhTQ2 9DdnZ-taHls-THpsW-VBPbm-F2L2p-jWWI2 cXZ5N-FB0bX-lFS3J-vNjNy-S29nV-2Fha2 d0SVB-xNmxK-NkEwT-k1Wc2-FYRlF-3bTkx RzlxU-DYzWT-J2bS9-DYm9J-SUJWc-jV0UE FKS3l-OanVy-WEU0O-GcwPX-xXaW5-kb3dz RGVhb-CBHaX-ZlYXd-heXxp-bmZvQ-G1hc3 RlcnN-sYWJz-LmNvb-XwxfD-IwMTQ-xMDE3

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish