SIW Pro – System Information Windows – darmowa wersja w promocji

SIW Pro – System Information for Windows jest narzędziem do kompleksowego sprawdzania i monitoringu wszystkich komponentów zawartych w komputerze. Program podaje szczegółowe informacje o karcie graficznej, pamięci RAM, procesorze, płycie głównej, karcie sieciowej, twardych dyskach, sterownikach, kluczach sytemu Windows, otwartych portach oraz zobaczymy stan obciążenia podzespołów zainstalowanych w komputerze.

Aplikacja posiada ogromne możliwości, których zastosowanie pomoże dowiedzieć się dużo więcej na temat stanu systemu Windows i zainstalowanego w nim oprogramowania. W aplikacji jest bardzo pomocna funkcja "secret", dzięki której można wydobyć wszelkie hasła zapamiętywane w przeglądarce do logowań na stronach.

SIW poda również szczegółowe informacje na temat sieci, otwartych portów, TCP/IP oraz całego ruchu. Monitoruje obciążenie procesora i wykorzystanie pamięci. Posiada zaawansowane narzędzia do odczytu zamaskowanych haseł, plików chronionych, kluczy licencyjnych systemu i innych zainstalowanych aplikacji, a nawet potrafi w szybki sposób zmienić numer karty sieciowej MAC adresu.

Pełna wersja narzędzia SIW Pro w wersji profesjonalnej dostępna jest w promocji z darmową licencją na rok czasu. Wystarczy pobrać aplikację, rozpakować archiwum ZIP i kliknąć w instalator akceptując warunki promocji.

Program jest lekki dla systemu i łatwy w użytkowaniu, powinien być obowiązkowo instalowany na wszystkich komputerach z systemem Windows.

Promocja nie aktualna.

Pobierz:  SIW Pro – System Information for Windows Pro 5 PL

Działa z :Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1 (x32/x64); RAM: minimum 256 MB; CPU: Pentium III

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish