Webroot Secure Anywhere AntiVirus v8.0.6.44 darmowa licencja na rok

Dodane przez kair4 - czw., 01/15/2015 - 16:14

Webroot SecureAnywhere w promocji z darmową pełną licencją na rok czasu. Publikacja oprogramowania jest dystrybuowana w ramach współpracy z bankiem HSBC. Program ze względu na rewelacyjną skuteczność ochrony komputera oraz lekkość, cieszy się dużą  popularnością wśród użytkowników.

Webroot pracuje w tle w czasie rzeczywistym i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia, automatycznie go blokuje, a następnie przenosi do wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, gdzie jest dokładnie skanowany. Po za tym aplikacja identyfikuje i zabezpiecza system przed nowymi zagrożeniami bez konieczności pobierania nowszych aktualizacji.

Korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej dlatego jest zaliczany do najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych. Antywirus zabezpiecza komputer przed takim zagrożeniami jak: rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów czy innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program może być instalowany jako dodatkowa ochrona obok innych programów antywirusowych, ponieważ nie koliduje i nie zakłóca działania komputera.

Żeby zainstalować program musimy mieć dostęp do internetu. Pobieramy niewielki instalator i klikamy na plik dwa razy, po czym program automatycznie zacznie instalację. Na koniec wklejamy podany niżej klucz aktywacji.

Webroot Secure Anywhere AntiVirus v8.0.6

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Strona promocji: webroot.com/us/en/partners/technology-partners/hsbcnet

Pobierz instalator online: http://anywhere.webrootcloudav.com/zerol/wsahsbcav.exe

Klucz z numerem seryjnym: 3333-HSBC-10AB-3764-425B

kategoria
Polish