Webroot Secure Anywhere AntiVirus darmowa licencja

Webroot-Secure-Anywhere

Webroot SecureAnywhere darmowej w promocji z kluczem i pełną licencją na rok czasu. Program ze względu na rewelacyjną skuteczność ochrony komputera cieszy się dużą  popularnością wśród użytkowników. Antywirus pracuje w czasie rzeczywistym, posiada firewall w momencie wykrycia zagrożenia, automatycznie blokuje intruza i przenosi do wirtualnego środowiska, gdzie jest dokładnie skanowany.

 

Program doskonale zabezpiecza system przed nowymi zagrożeniami. Nie musi pobierać baz wirusów ponieważ wszystko odbywa się w chmurze w wirtualnym środowisku. Korzysta z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej, zaliczany jest do najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych.

 

Webroot SecureAnywhere AntiVirus for Gamers

 

Antywirus zabezpiecza komputer przed takim zagrożeniami jak: rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów czy innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program może być instalowany jako dodatkowa ochrona obok innych programów antywirusowych, ponieważ nie koliduje i nie zakłóca działania komputera.

Żeby zainstalować program musimy mieć dostęp do internetu. Pobierz niewielki instalator z alternatywnego serwera i zainstaluj go na komputerze. Program posiada wbudowaną licencję z ważnym kluczem na ponad rok czasu.

 

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz instalator online: Webroot SecureAnywhere AntiVirus for Gamers

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish