ZenMate darmowy klient VPN do przeglądarki internetowej

plugin zenmate

ZenMate to darmowy plugin VPN przeznaczony do anonimowego surfowania w Internecie. Aplikacja działa z systemami Windows, Android, iOS oraz z większością popularnych przeglądarek m.in: Firefox, Chrome, Opera. Zadaniem wtyczki jest ukrywanie naszych danych po przez łączenie się z wirtualnymi sieciami prywatnymi i przekierowanie adresu IP na wybrane państwo. Jest to fantastyczne rozwiązanie chroniące prywatność w internecie, które również pozwala na obchodzenie blokad terytorialnych stron WWW.

Instalacja i obsługa narzędzia jest banalnie prosta, do aktywacji pluginu podajemy swój adres e-mail, na który otrzymamy hasło i login. Po zainstalowaniu dodatku w przeglądarce pojawi się w prawym górnym rogu na pasku zadań ikonka z tarczą. Klikając na ikonę wyświetli się zakładka z funkcjami. Następnie klikamy na przycisk on i change location oraz wybieramy kraj, z którego ma być przekierowanie IP oraz włączamy current. Po odświeżeniu przeglądarki można już serfować w sieci ze zmienionym losowo IP z wybranego państwa. Plugin przekierowuje na kraje USA, Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria i Hongkong.

Największymi zaletami ZenMate to: łatwość obsługi, szybkość działania, nie spowalnia przeglądania stron i naprawdę skutecznie ukrywa adres IP. Narzędzie idealne dla osób, których adres IP został zbanowany na serwisie P2P, forum czy innej stronie WWW. Także pomocne do rejestracji przy darmowych promocjach programów, kierowanych do użytkowników z danego kraju.

ZenMate VPN

Włączenie dodatku pozwoli na ponowne założenie konta, czy przeglądania wcześniej ograniczonej treści, lecz należy pamiętać, że za każdym razem gdy będziemy odwiedzać taki serwis musimy załączyć ZenMate z tą samą lokalizacją.

ZenMate

Plugin doskonale działa ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami na PC, Mac, Linux oraz na urządzeniach mobilnych. Dostępny w dwóch wersjach darmowej z ograniczeniami oraz płatnej premium z rozszerzonymi funkcjami.

Comments

Korzystam i jestem zadowolony niestety po upływie darmowym następuje blokowanie stron d ,ostępu do internetu przez aplikację...i tyle jeśli chodzi o free..

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish