Ashampoo Anti-Virus 2015 licencja na pół roku

Firma Ashampoo rozdaje darmowe licencję w ramach promocji. Wystarczy odwiedzić stronę twórców i zarejestrować się podając adres e-mail, pod który otrzymamy wiadomość zwrotną z kluczem aktywacji ważnym przez 180 dni.

Program Ashampoo Anti-Virus 2015 rozwija się coraz prężniej i zaczyna powoli konkurować na rynku ze znanymi markami. Jego największą cechą jest niesamowita lekkość, co bardzo dobrze wpływa podczas pracy na komputerze.

Dodatkowo aplikacja chroni przed atakami hackerów, spyware, malware, adware, koniami trojańskimi, składnikami reklamowymi wykradającymi poufne informacje oraz neutralizuje zagrożenia zero-day. Jest wyposażony w rezydentną ochronę komputera, która działa w czasie rzeczywistym, posiada zaawansowany silnik skanowania zagrożeń.

Ashampoo Anti-Virus 2015 promocja

Po za tym do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilku przydatnych narzędzi, które pozwalają dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo poufnych danych i prywatność. Znajdziemy wśród nich funkcję do bezpowrotnego kasowania plików, usuwania plików z pamięci podręcznej przeglądarki, ciasteczek i historii odwiedzanych stron internetowych, skanowania dysków NTFS w poszukiwaniu niewidocznych z poziomu Eksploratora Windows strumieni, a także przeglądania i zatrzymywania wybranych procesów.

Odwiedź witrynę i podaj swój mail: http://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langid=2&edition_id=jk9r0f36ajwdsvwm8ffjmspcbq3cqkj3&ref=linktarget

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish