Promocja Webroot Secure Anywhere AntiVirus z kluczem na pół roku

Dodane przez kair4 - pt., 02/20/2015 - 17:57

Producenci znakomitego programu antywirusowego Webroot Secure Anywhere AntiVirusv 8.0.7.26, kolejny raz udostępnili płatną wersję aplikacji w darmowej promocji z kluczem aktywacyjnym ważnym przez 180 dni. Warunkiem zdobycia licencji jest wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać imię i nazwisko (fikcyjne), adres E-mail oraz podać numer telefonu (może być fikcyjny).

Po wypełnieniu wszystkich pól akceptujemy warunki promocji i klikamy na REGISTER TO WIN. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie wyświetli się key z numerem seryjnym do aktywacji Webroot Secure Anywhere AntiVirus.

Kilka słów o oprogramowaniu -

Aplikacja pracuje w tle w czasie rzeczywistym, w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia automatycznie blokuje wirusa i przenosi do wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, gdzie jest dokładnie poddawany analizie. Poza tym aplikacja ochrania komputer przed nowymi zagrożeniami bez konieczności pobierania całych bibliotek baz wirusów ponieważ robi to w chmurze.

Narzędzie korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej dlatego jest zaliczany do najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych.

Webrot zabezpiecza komputer przed takim zagrożeniami jak: rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów czy innymi szkodliwymi aplikacjami. Program może być instalowany jako dodatkowa ochrona obok innych programów antywirusowych, ponieważ nie koliduje i nie zakłóca działania komputera.

Webroot v 8.0.7.26

Promocja nie aktualna.

Pełną wersję programu z kluczem na 6 miesięcy można pobrać po rejestracji na naszym mikroblogu w dziale programers - Zarejestruj konto i przejdź do wpisu Webroot Secure Anywhere AntiVirus licencja na pół roku

kategoria
Polish