Webroot Secure Anywhere AntiVirus v 8.0.7.26 promocja z kluczem na 100 dni

Webroot SecureAnywhere v 8.0.7.26  dostępny jest w darmowej promocji z kluczem aktywacyjnym na 100 dni. Program cieszy się dużą  popularnością wśród użytkowników, szczególnie ceniony za skuteczną wykrywalność zagrożeń i niesamowitą lekkość.

Antivirus pracuje w tle w czasie rzeczywistym, w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia, automatycznie blokuje wirusa i przenosi do wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, gdzie jest dokładnie poddawany analizie. Poza tym aplikacja ochrania komputer przed nowymi zagrożeniami bez konieczności pobierania całych bibliotek baz wirusów ponieważ robi to w chmurze.

Narzędzie korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej dlatego jest zaliczany do najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych. Webroot zabezpiecza komputer przed takim zagrożeniami jak : rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów czy innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program może być instalowany jako dodatkowa ochrona obok innych programów antywirusowych, ponieważ nie koliduje i nie zakłóca działania komputera.

Żeby zainstalować program musimy mieć dostęp do internetu. Pobieramy niewielki instalator i klikamy na plik dwa razy, po czym program automatycznie zacznie instalację, na koniec procesu wklejamy klucz aktywacji.

Uwaga program jest w wersji angielskiej, posiada prosty w obsłudze interfejs, więc nie powinno być problemu z obsługą. Promocja programu ma określony czas aktywacji numeru seryjnego.

Webroot Secure Anywhere AntiVirus v8.0.6

Promocja nie aktualna.

Pobierz Program: Webroot SecureAnywhere v 8.0.7.26 En

Żeby zdobyć numer seryjny z kluczem aktywacji na 100 dni: Zarejestruj się na Forum i napisz post w dziale programy.

 

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish